Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Horsi fotku jsem nenasel :)

 

Jo, jeste k tem hospodam... u nas byla hospoda, kterou vedl po 89. takovy zaryty Sladkovec... nevim, jak se jmenovala, nejaky exoticky jmeno, ale rikalo se ji vzdycky "U Repouše"... a poslednich par let uz majitele rezignovali, tak tam je tenhle nazev uz oficialne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde pošťák kolem činžáku v pondělí v poledne a vidí jak pan Novák,celý rozespalý, červený oči, evidentně po pařbě, vyhazuje do popelnice hromadu flašek.

Pošťák : ? U vás byl mejdan, co ??

Novák : ? Nojo, od pátku jsme pařili, všechny partaje u nás doma a pak jsme hráli hru : Poznáš, kdo to je ??

Pošťák : " Poznáš kdo to je ? Jak se to hraje ??

Novák : ? Chlap jde za plentu a ukáže jen svoje mužství a ženský mají poznat,kdo je za plentou schovaný. ?

Pošťák : ? No, to musela být ale sranda !?Škoda že jsem tam nebyl !?

Novák : ? To bych Ti ani neradil, mohl bys dostat přes hubu,tvoje jméno tam padlo jedenáctkrát ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tahle pivnice U mrtvoly se po postavení v osmdesátých letech jmenovala MÁJ, nebo tak nějak. Pak to mělo ještě několik názvů, ale už od začátku všichni říkali že jdou na pivo k Mrtvole. Prostě ten hřbitov je na dohled :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je komik, neuvěřitelný. První kdo to vydrží dokoukat až do konce, tak má u mě flašku :D

 

Je vtipnej. Skoukli jste i ten jeho Friday Night hit performovaný live? Mně to YouTube nabídlo hned po tomhle videjku. Podle mě, kdo si Martina neproklepne a nechá ho na své akci vystoupit, si to jeho vystoupení zaslouží :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tvuj popud jsem si skoukl to live vystoupeni a mas naprostou pravdu. Premyslim, jestli jsem videl nekdy neco horsiho.

Pak mi to nedalo a mrkl jeste na pozdrav z Kalifornie. To uz ani neni vtipny:

https://www.youtube.com/watch?v=B1DOGXwLRcg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...