Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Médii v Čechách proběhla nedávno zpráva  o jednom nenakupujícím důchodci v supermarketu. Tisk to popsal  následovně:  

 

Proč zakazují vstup p. Novákovi do Supermarketu?

Ve zprávě je napsáno, že níže uvedený seznam přestupků zachycených bezpečnostními kamerami nepomohl a na výzvy a napomenutí zaměstnanců  SBS reagoval p. Novák slovy: "Pokud tu moje žena nakupuje a nutí mě, abych tu byl také, tak já se tady ty 2 hodiny  strašně nudím!! "

Za posledních 6 měsíců jej přistihli při této činnosti:

8. ledna - vzal z regálu 25 balení kondomů a náhodně je vkládal do nákupních vozíků jiným nakupujícím, když se na něj nedívali...

16. ledna - nastavil všechny budíky v oddělení domácích  potřeb tak, aby zvonili jeden po druhém v 5 minutových intervalech...

2. února - rajčatovým džusem udělal dlouhou a tenkou čáru na podlaze  směrem k dámským toaletám...

19. února - přistupoval k prodavačkám  různých odd. a oficiálním  tónem jim řekl: "KÓD 3!" a sledoval, jak prodavačka zpanikařila...

2. března - přišel k pultu Služby zákazníkům a trval na žádosti, aby si mohl koupit krabičku lentilek  na půlroční splátky...

21. března - přesouval nápisy "Pozor, mokrá podlaha!" do té části supermarketu, kde byly na podlaze koberce ...

5. dubna - kdykoliv se ho nějaký zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje  pomoc, tak se nahlas rozplakal a křičel: "Proč mě lidé nenecháte na pokoji?! "

24. dubna - našel si níže upevněnou bezpečnostní  kameru a zblízka se  do ní upřeně díval , pak se vrtal v nose  nebo si zápalkou čistil  zuby...

2. května - u pultu se sportovními zbraněmi se zeptal prodavače, zda  neví, kde si může koupit  antidepresivní   tabletky, pokud se rozhodne  koupit si nějakou zbraň...

18. května - schovával se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se  probírali zbožím a objevili ho, vykřikoval: "Kup si mě! Dnes jsem se slevou! "

4. června ? vždy, když se ozvalo hlášení z reproduktorů, dřepl si a schoulil se. Také při tom křičel: "Ne!Ne! Už zase ty hlasy!"

28. června - vešel vícekrát do nějaké zkušební kabinky, zatáhl  závěs, chvíli počkal a začal vykřikovat: "Haló! Není tu toaleťák, přineste mi ho někdo!! "

7. července - na odd. kol sebral z regálu gumový klakson a strašil  nic netušící  nakupující, když jim zatroubil najednou za zády...

27. července - náhodně vybíral lidem nějaké zboží z nákupního vozíku a se slovy:  "To byl poslední kus v nabídce a já ho dnes  velmi potřebuji. " spěchal směrem k pokladnám.  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal mě po letech kamarád a zakecali jsme se. Prvním čím mě trochu překvapil, že prý vidí že se mi daří, pěkné oblečení, luxusní hodinky, já na ruce Suunta :D, no ale že také vidí a cítí ze mě obrovský stres, mluvil potichu a docela tajemně. Doporučil mi jeho obchod s reklaxačními Audioposlechy, které sám namlouvá a je na ně patřičně hrdý. Ajajaj, ten mi dal, teď jsem si právě poslechl úryvek z Finanční hojnosti :lol2: Byl to magor už ve škole, ale že mu až takhle jebne bych nečekal....

Trochu mi to připomnělo jednoho spolužáka, který na začátku školy dělal ve volném čase složitou elektrotechniku a programoval, později přešel na kouzelné hůlky a na konci už jezdil na seance vitariánů a odléval šungity a orgonity :D

Když jsem ho naposledy potkal, chodil s 17 let starou holkou a chystal se na asi 700km dlouhou cestu Španělskem :D Když jsem se ho zeptal, jaké si na to pořídil boty (čekal jsem Meindly, Scarpy...), ukázal mi s hrdostí kotníkové Nike, které měly z boku zip, černá kůže :D Furt to byl vůl :D

 

Upraveno uživatelem Trojan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Britové trvaj na opakování ceremoniálu  :lol2:  :lol2:  :lol2:  taková trapárna, to vypadá že jsou ještě větší šašci než celá ÉÚ .. a budou opakovat ceremonál tak dlouho, dokud konečně nepadne kýženej vorel   :lol2:  :lol2:  :lol2:  to je teda pakárna. Nešlo by vopakovat třeba hlasování vo církevních restitucích? Nebo třeba prezidentská volba...? To prej bylo taky těsný  :gora:    nebo se to takhle dělá jen když je výsledek  referenda jaksi ,,nevhodnej"...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...