Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Včera jsem měl k večeru schůzku v Praze na Starém Městě a v jednom zákoutí jsem narazil na zářící výlohu večerky s názvem Vi?t Nam, podle sortimentu bylo vidět, že luxus nedaleké Pařížské ulice ovlivňuje i blízké okolí, ale zaujalo mne hlavně to aranžmá...

 

attachicon.gifIMG_20161112_173701.jpg

Ten smirkovej hajzlpapir vedle Hennessy je bozi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych věděl, kolik let bylo potencionálním zájemcům :lol2:  ... Zda-li to psali jen NÁCTiletí nebo se našlo mezi zájemci i pár *rozumných*  :bangin: ...

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou v noci, po 44 letech manželství byl jeden pár v posteli, když   žena cítí, jak ji její manžel počal hladit tak, jak to již dlouhá léta neudělal. 


Začal hladit její  vlasy, pak sjel dolů  podél páteře ke  kříži. Pak přišla na řadu ramena,  pak krk a prsa a zastavil se na břiše. Pak jeho ruka pokračovala na vnitřní straně levé paže, dotýkala se kyčle a potom se spustila kolem hýždí  a okolo levé nohy až po lýtko.  

Následně odcestovala zpět na stehno a zastavila se okolo pasu. Pak muž udělal to samé na druhé straně , náhle se zastavil, otočil se na bok a aniž by řekl jediné slovo, zapnul televizi. 

Jelikož všechno toto laskání dělalo manželce dobře, tak se ho láskyplně zeptala:  


"  Zlato," bylo to nádherné,   proč jsi přestal?  "  

 

On zamumlal:  "  Konečně jsem našel ten  dálkový ovládač ... " 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten s ovladačem se super, to chce vyzkoušet v praxi :)

 

 

A jeden starý, ale s návrhem zákona "oprašitelný":

 

V řece se topí muž, na břehu dva policajti,

vůbec si ho nevšímají.

Muž zavolá z vody: "Prezident je k.nda!"

Policajti neváhají, skočí tam, vytáhnou ho na břeh a hned

ho zatýkají, muž se braní s tím, že měl na mysli amerického prezidenta.

"Ale ale, to na nás nezkoušejte", odpovídají policisté,

"my moc dobře víme čí prezident je k.nda".

 

:D

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...