Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Přijde na to, Michale, kolik bys musel dát velbloudů za jedny hodinky :D

 

Je někde přepočet i na to? :D

 

No ale 14 ti letá vychází za méně než 25ti letá a to při stejných parametrech. To se mi nějak nezdá, to by zbořilo naprosto všechny stereotypy, co o obchodu s velbloudy vím :D

 

Tak 14ka je ale podpultovka, to nemůžou přece veřejně přiznat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde Halina do pokoje a rika vnouckovi, ze ma teplotu, potrebuje zasunout čípek, ale nedosahne si tam. Jestli ji ho muze zasunout dozadu. Předkloní se, vnouček tam strčí hlavu a ptá se: babičko, do ktere dírky ti to mam strčit? Do té s ušima nebo do tý ohořelý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:  :lol2: 

Z FB:

MASAKR!!!!!!!!

 

Pošli túto správu 20 ľuďom a získaš zdarma chleba s paštekou. Potom vyjdi pred dom, jebni si ho o čelo a zakrič: "SOM KOKOT!" Pretože verím takým pičovinám, ako sú reťazové správy. Ak neodošleš túto správu aspoň 89 352 luďom, tak v noci príde fialovo-modro-žlto-konvalinkový dinosaurus a takú ti prijebe, že keď sa vrátiš budeš mať na papučkách sneh a v ruke banány. Nech si to dá do statusu každý, kto má rád guláš 1f642.png:-) A srdiečka, kurva nezabudni na srdiečka!!! 2665.png? 2665.png? 2665.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tondaa73: Toto pro mě má úplně osobní rozměr, ještě s tou slovenštinou...

 

Děda pochází z východního Slovenska a máme tam vzdálenou rodinu a jednou za čas tam jezdíme na návštěvu, no a mám tam asi dvanáctiletou něco jako sestřenici přes kolikátý koleno a ta mě zkrze FB přesně podobnýma sračkama neustále bombardovala... kolem Vánoc, když mi zase přišel od ní nějakej spam typu "pokud tohoto sobíka nepošliete do 10 minút minimálne 20 priatelom, štastie sa vám bude 20 rokov vyhýbať", odepsal jsem jí, ať už se na to vykašle a neposílá mi to a jestli si je vědomá toho, že to nefunguje.... napsala íba "OK" a víc jsem o ní neslyšel :D chuděra, musel jsem jí tou krutou pravdou zničit ideály...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...