Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Co to je ty veci napravo? :)))

 

Ty věci napravo jsou 3.5" diskety. Něco jako kamenná deska, připravená na vytesávání hieroglifů v porovnání s pergamenem. Vlastně to skoro sedí. Zápisová rychlost na 3.5" disketu byla  v nejlepších případech něco okolo 120kB/s (to je raw speed, efektivní rychlost byla menší). Dnešní USB3.0 fleška (ta věc vlevo, kterou drží pán v pravé ruce) má v klidu přes 100MB/s zápis a tak je to vlasně jen další evoluční krok od kamenné desky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden můj hipsterskej bývalej spolužák nosil takovouhle disketu na krku na šňůrce... nevím, jestli si to vyrobil doma sám nebo to někde koupil, ale prohrabat domácnosti a shromáždit dost disket, dalo by se to rozjet ve velkým a pak to prodávat intošům podobně jako předražený Primky na Gentleman storu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, já kupoval někdy v r.95 casio hodinky s pamětí na 30 tel. čísel. A docela se užily...

ty se mi někde válej v šupliku, telememo 05 nebo nějak podobně, byly oválný v plastu nahoře klasicky ručky a dole display ale maj prasklej pásek...............a baterka už taky bude mrtvá

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...