Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

To byly krtiny vzdaleneho bratrance. Ja jsem se neucastnil, pac jsem makal, ale poslal jsem po brachovi pakl gastroturek. Bracha byl ten vyssi,plesaty v obleku. Prej to byla jizda..Skoda,no..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, když se Ti to nelíbí, tak to nečti ne ? Já třeba tyhle "zprávy" prostě neotvírám a je mi dobře.

Když se ti to nelíbí, tak to nečti vojto! :D same logic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka toho chcípáka, co si to dohání bouchačkou,  a kvůli ní nestojí rovně ,  je naprosto hustá.  Obrázek napoví.

A rádoby křtiny,  našich opálených spoluobčanů normál.   Hrají si na Itali ale sou z Horní Dolní.

Za mě fór roku, -  hošík s bambitkou.

Hroznej pablb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ficov pes je gut.. pozna ho :)

 

ciganske krstiny a dno internetu? to je mozno ten senzaciechtivy clanok, ale decko zahadzane peniazmi v kulturaku na kraji sveta.. to snad asi ani nie :) Je to ich ciganska tradicia, nic viac. Nam sa to zda azijske - ved aj je - ale neteste sa, im sa rovnako ebnuti zdame my. + tito olasski cigani su extremne materialisticky zalozeni a extremne sutazivi. vsetky tie kusy zlata, mercedesy.. ked sa to dostatocne neleskne, su proste smutni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://video.idnes.cz/?c=A170207_143442_filmvideo_spm&idVideo=V170207_144436_kultura_krr

 

Jak je psáno v komentech - jsem zvědav na hodnocení Spáčilové. :D

 

Nevím, jak to okomentuje, ale své kritické dílko z počátku osmdesátých let bude ta stará slunečnice překonávat jen ztěžka. Následující ulázka je z Okresu na severu:

 

"Připomněl (seriál) nezastupitelnou úlohu strany v naší společnosti, přiblížil každodenní hrdinství jejích pracovníků na všech úrovních a v neposlední řadě vyvolal rozpravu o problémech, které ? mnohdy poprvé ? přivedl na obrazovku. A to byl záměr tvůrců, který se stal zároveň jejich odměnou za seriál, jenž důstojně a podle svých nejlepších možností přispěl k oslavám 60. výročí založení a XVI. sjezdu KSČ."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme včera byli zapíjet kolegova synátora, ráno se vzbudím, vokno jak prase a nemohl jsem najít aktovku. Jsem si říkal že jsem jí nechal v hospodě a dneska že si pro ní zajdu. No a kolega mě překvapil s tím, že jsem se prej najednou roztočil velkým rozmachem jí hodil do Nisy, když jsme šli domů. No a po obědě jsem se tam šel podívat a byla tam. 

Sjel jsem si pro holínky, přebrodil Nisu a aktovka za 10k je zpátky u tatínka :)

post-8501-0-33941200-1486727326_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...