Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Oukej oukej, začnu si jich více vážit, když už vím, kolik soudružského entuziasmu je v pozadí vývoje tohoto impozantního kousku horologické historie. Ale mám je rád i bez toho...

attachicon.gifamfi.jpg

to, žes neměl rád ruské hodinky ještě zdaleka neznamená, že jsou špatně navržené a vymyšlené. Jinak samozřejmě, chyby lze najít na všem. A navíc, za cenu lepších plastových digi máš automat v oceli s lumi.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to, žes neměl rád ruské hodinky ještě zdaleka neznamená, že jsou špatně navržené a vymyšlené. Jinak samozřejmě, chyby lze najít na všem. A navíc, za cenu lepších plastových digi máš automat v oceli s lumi.

Já neříkám, že nemám rád sovětské hodinky. Jen si nemyslím, že zrovna amfibie jsou revoluční počin v historii hodinářství. Ale nechme toho, jsme v HUMORu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aBQWXY1_700b.jpg

 

 

Wow, tak to je super. Chtělo by to pokračování, kde ten pán, kterej vypadá, že má zaražený prdy. by se jen usmíval a obraz by se jmenoval: 

 

"The husband realizes there's the browser's incognito mode, leaving the wife in the kitchen, where she belongs "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oukej oukej, začnu si jich více vážit, když už vím, kolik soudružského entuziasmu je v pozadí vývoje tohoto impozantního kousku horologické historie. Ale mám je rád i bez toho...

 

No vidis. Clovek si to tady chvilku nehlida, a hned by mu nekdo sepsul hodinky. To be neslo, prece :) Jednou budes za tohle pouceni z krizoveho vyvoje rad :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mafiánský boss šel sám na ryby. Na krku zlaté řetězy, na prstech prstýnky s drahokamy a k tomu po kapsách bankovky. Pro zpříjemnění čekání si vzal ještě 2 litry vodky. Ryby nebraly, tak se opil a usnul. Když se po pár hodinách probral, zjistil že prsteny, řetězy i bankovky jsou pryč. Zavolal kamarády a spolu s nimi pak prozkoumal okolí. Po obhlídce se shodli, že pachatel bude nejspíš z blízké cikánské osady. Přijeli tam a poptali se na chatrč, ve které má bydlet vajda. Ten je za pár cigaret nasměroval k největší chatrči na konci vísky. Mafiáni zaklepali a za pár chvil vyšel před domek asi 60letý špinavý cikán v tílku a trenýrkách. Na krku měl zlaté řetězy, na prstech prstýnky a z trenek mu trčely samé vysoké bankovky. Mafiáni se zeptali odkud to všechno má. ?Jáj gádžove, to byste nevěrili. Štráduju si to tak kolem rybnika a co nevidim. More ožralé sa tam valí v bahně, totok všetko mal u sebe. Tož som to čórnul a pak som jej eště betélně opichal do riti!?

Mafiáni se nevěřícně podívají na šéfa.

Ten přijde k cikánovi, pozorně si ho prohlédne a povídá:

?Jdem, chlapi. Tohle nejsou moje věci.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VDV (večer dlouhých vtipů)

 

V kupé vlaku nás sedělo pět a na další zastávce k nám přistoupila mladistvě vypadající dáma s chlapcem, který jak se později ukázalo ? nebyl syn, ale vnouček. Spořádaně jsme oba dva pustili na místa, která i navzdory špinavým oknům umožňovala hezký výhled na ubíhající, takřka jarní krajinu.

Chlapec chvíli pozoroval okolní svět. Ten ho ale omrzel, a tak začal očima těkat po kupé, až ho na stěně zaujala sprejem vyvedená kresba, které jsme si my dospělí ani nevšimli. Na umakartovém podkladu se skvěl červený kosočtverec s čárkou uprostřed. K dokonalému provedení měl daleko, ale malba svůj účel splnila, protože každý bezpečně poznal, o co se jedná. Až na malého chlapce.

,, Babí, co je to tam namalovaný?? Pro něj neznámý druh ,,smajlíka? ho zřejmě zaujal.

?Kde myslíš Kubíku??

?No přece naproti nám, na stěně.? Ukázal chlapec na nestydatou malůvku. Na čele jí vyskočila ustaraná vráska. I my ostatní zpozorněli a se špatně skrývanou škodolibostí vyčkávali, jak se ta dobrá žena se zapeklitou situací popere. Prala se statečně.

?To je? to je?? přemýšlela usilovně, čím ukojit vnoučkovu zvědavost, až ji osvítil duch svatý. ?To je přece dráček!? zašvitořila s líbezným úsměvem a nás, škodolibce, obdařila vítězoslavným pohledem. Zdálo se, že trapas je zažehnán, atmosféra v kupé se opět uvolnila a všichni přítomní se vrátili ke svým myšlenkám.

Ne však chlapec.

?Jakej dráček, babi? Myslíš jako ten na pouštění?? Babička, čelíc další zvídavé otázce,nešťastně vzdychla a očima k nám vyslala signál SOS. Nikdo jí však záchranné lano nehodil.

,,No ano, Kubíku, takovej co ti udělal táta na podzim, pamatuješ?? Improvizovala statečně. Chlapec se zamyslel. Tak dráček, hmmm.

?Hele babi a nepotřebuje ten dráček vocas?? Dvěma spolucestujícím už cukaly koutky úst a paní začala rudnout.

?Tenhle dráček asi ne?, hlesla babička.

?To je divný, každej správnej dráček by si vocas zasloužil,? mudroval vnouček.

?Tak tenhle ho nemá!? odsekla mu babička. Očividně jí docházela trpělivost i fantazie.

Mladý se ale nedal a bezděčně utahoval šrouby.

?Babi a ty máš dráčka?? Babi polil pot a polovina kupé se odebrala na chodbu, odkud se ozývaly salvy dosud zadržovaného smíchu.

?Já už dráčky nepouštím,? odpověděla ta dobrá žena žalostně.

?Protože už dráčka nepotřebuješ!? triumfoval chlapeček a zbylé osazenstvo propuklo v řehot. Babička se blížila infarktu a vnouček dál bezelstně rozvíjel svou ďábelskou teorii:

?Ale když jsi ještě dráčka mívala, tak jsi vocas chtěla, ne?? To už smíchy slzelo celé kupé i chodba před ním. Na nebohou ženu to ale bylo příliš a bouchly saze.

?Chováte se jako primitivové!? rozječela se na nás. ?Čemu se smějete? Jak asi vypadám před tím klukem?!? Nenápadná studentka v brýlích, která seděla naproti, poprvé zvedla hlavu od své učebnice, a do nastalého ticha ke všeobecnému zděšení pravila: ?Jako dráček??

Žena sklapla čelist a chvíli na dívku konsternovaně hleděla. Pak ale pochopila význam sdělení i trapnost svého výstupu a začala se smát. Postupně se k ní přidali i ostatní cestující i s kloučkem, který sice nevěděl, čemu se směje, ale smál se o to upřímněji.

?Máte pravdu, chovala jsem se jako dráček,? soukala ze sebe ta žena, co jí bránice dovolila. Vlak zabrzdil v konečné stanici a lidé začali vystupovat.

Loučili se slovy, tak se mějte paní a ty taky draku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že nemám rád sovětské hodinky. Jen si nemyslím, že zrovna amfibie jsou revoluční počin v historii hodinářství. Ale nechme toho, jsme v HUMORu

v pohodě, to jsem si jen tak rejpnul... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srpen,horko jako v pekle.Borec jde po ulici a potká známého.Ten za sebou táhne chcíplého koně.Kopyto má hozené přes rameno, kůň už pomalu začíná smrdět a kolem krouží masařky."Zdar proboha co tady blbneš a kam táhneš toho koně? A vůbec co s ním budeš dělat?" "Hele koukej,já tady bydlím kousek za rohem v paneláku a když mi s ním pomůžeš,tak ti řeknu

k čemu ho mám." Tak chlápek chytí koně za druhé kopyto a táhnou ho po chodníku k paneláku.Pot se z nich jen leje.No a před domem zase : "Tak už mi konečně řekni na co máš toho koně!" " Ještě mi s ním pomoz tady po schodech do haly." No a tak

protáhnou koně prosklenýma dveřma a chlápek zase: "Tak teď už mi řekni nač ho máš!" "Dívej já bydlím v sedmém patře a

potřebuju ho dostat do výtahu." Tak přivolají výtah, koně tam na stojáka nakopou,tak, tak že se jim tam vešel. Pak vyjdou do sedmého patra,přivolají výtah a borec zase: "Tak už mi konečně řekni na co ti bude doma chcíplej kůň." "Podívej, já ho nutně

potřebuju dostat do koupelny . Tak ho napřed museli prorvat osumdesátkama futrama a pak šedesátkama futrama do kupelny.Moc jim to nešlo,už byl trošku nafouklý.Vrazili ho do vany,kopyta trčela směrem vzhůru a jazyk mu visel z huby. No a

chlap povídá " Tak už mi konečně řekni, když jsme se tak nadřeli, na co ti broboha bude ve vaně zdechlej kůň!" " Klídek pojď si sednout do obýváku." Tak se posadí,otevřou pivo,zapálí si a chlap povídá: " Podívej já tady bydlí s bráchou.Brácha jezdí s

autobusem,dneska se vrátí pozdě z odpolední,venku je jak v pekle, logicky se bude chtít osprchovat.Vejde do koupelny strašně zařve.Přiběhne za mnou a řekne" Kuwa brácho můžeš mi říct co dělá u nás v koupelně chcíplej kúň!!!" No a já se klidně napiju piva, potáhnu kouř s cigarety, vyfouknu he směrem k němu a řeknu: " NO A CO !!!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...