Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Kamarád měl v bance klienta a ten jsem jmenoval Sourek,...po nějaký době ho to příjmení asi sralo, tak si ho nechal prý změnit na Rodriguez :D :D když tam přej po čase přišel a představil se jako Josef Rodriguez, tak kámošovi začaly pěkně cukat koutky...jak zadrzoval smích :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád měl v bance klienta a ten jsem jmenoval Sourek,...po nějaký době ho to příjmení asi sralo, tak si ho nechal prý změnit na Rodriguez :D :D když tam přej po čase přišel a představil se jako Josef Rodriguez, tak kámošovi začaly pěkně cukat koutky...jak zadrzoval smích :D

Treba si vzal manzelky jmeno...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jména jsou někdy sradna a člověk se pak i diví, kolik jich po republice je http://www.kdejsme.cz/

 

Já měl kdysi ve škole spolužáka Hatlapatku, kterej mě tím dost bavil a ukázal mi i ten web, že jich v republice docela dost :)

 

Vtipnou story zažil můj kolega Nejezchleba, protože u jednoho zákazníka byl tuším ve výrobě pan Chlebarád. Když se vzájemně představovali, tak se pán nasral, protože si myslel, že si z něj dělá srandu, nakonec došlo na občanky :)

 

Jinak panu Pickovi v životě nikdo neřekl správně jeho příjmením...

 

V poslední době co mi prošli kandidáti rukama, tak dobří byli Koza (to by mohl být maskot chronomagu :D), Řepa, Hejhal a Bezpalec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje ségra byla kdysi provdaná jako Zavřelová a je advokát, bývalá švagrová je Opravilová (zubařka).

 

Asi největší komplikace jsem měl s panem Píčem, tam šlo oslovovat jen křestním.

 

Známý se jmenuje příjmením Buben a když se jim narodil syn, dali mu jméno Prokop

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...