Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Mně to nereálný vůbec nepřijde. Stačí někdy V Cafe Cafe nebo Cafe Louvre nebo jak se to píše sednout vedle dvou koček a někdy se nestačíte divit. Třeba když si stěžuje jakej je ten její přítel hajzl když teď koupil barák a půlku na ní nenapsal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libová holka. Stačí mít firmu, baráček a dávat jí 20K měsíčně kapesné a máš doma ideální slepičku, která ti do ničeho nebude kecat a ve všem vyhoví. Sen mnoha mužů a zase tak moc nechce.

Přesně můj typ - díky ní vím, proč chci normální pohodovou partnerku a ne slépku domácí - takzvaný kurníkový typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libová holka. Stačí mít firmu, baráček a dávat jí 20K měsíčně kapesné a máš doma ideální slepičku, která ti do ničeho nebude kecat a ve všem vyhoví. Sen mnoha mužů a zase tak moc nechce.

Přesně můj typ - díky ní vím, proč chci normální pohodovou partnerku a ne slépku domácí - takzvaný kurníkový typ.

Jestli není lepší v tomhle případě si za dvacet tisíc měsíčně domluvit nějaký "pronájem" vyjde to cca na stejno. Možná konverzace bude na vyšší úrovni a případný konec nebude nikterak bolestivý a problematický :-)

Upraveno uživatelem VasekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libová holka. Stačí mít firmu, baráček a dávat jí 20K měsíčně kapesné a máš doma ideální slepičku, která ti do ničeho nebude kecat a ve všem vyhoví. Sen mnoha mužů a zase tak moc nechce.

Přesně můj typ - díky ní vím, proč chci normální pohodovou partnerku a ne slépku domácí - takzvaný kurníkový typ.

Mi tohle příjde svým způsobem běžné a asi i fér. Dokonce znám lidi co přesně tohle hledají. Holku co je takhle povrchní, ale na druhou jim do ničeho nežvatlá, toleruje alkohol/milenky a v podstatě jakékoliv chování a jsou jasným pánem ve vztahu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...