Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Tak jsem si to přečetl a furt tam nedokážu najít nic třeskutě vtipného. Ale možná jsem se málo snažil. A nebo platí, co jsem napsal výše:-).

Bud ctes spatne a nebo to opravdu plati :-). Beru te jako kolorit tohodle uskupeni lidicek, takze jsem se prvnim komentarem trochu unahlil, jsi takove osvezeni mistni sedi "kecalku" o hodinkach. Jen tak dal.:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to nemá asi žádnou spojitost ale vzpomněl jsem si, cituji:

 

Na světě existují vytrvalci, mezi které patřil i muž dvakrát již vyhozený z bytu polního kuráta. Právě když byla večeře hotova, někdo zazvonil, Švejk šel otevřít, vrátil se za chvíli a hlásil: ?Je tu zas, pane feldkurát. Zavřel jsem ho prozatím do koupelny, abychom se mohli spokojeně navečeřet.?

?Nečiníte dobře, Švejku,? řekl polní kurát, ?host do domu, bůh do domu. Za dávných dob při hostinách dávali se obveselovat zrůdama. Přiveďte ho sem, ať nás pobaví.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to nemá asi žádnou spojitost ale vzpomněl jsem si, cituji:

 

Na světě existují vytrvalci, mezi které patřil i muž dvakrát již vyhozený z bytu polního kuráta. Právě když byla večeře hotova, někdo zazvonil, Švejk šel otevřít, vrátil se za chvíli a hlásil: ?Je tu zas, pane feldkurát. Zavřel jsem ho prozatím do koupelny, abychom se mohli spokojeně navečeřet.?

?Nečiníte dobře, Švejku,? řekl polní kurát, ?host do domu, bůh do domu. Za dávných dob při hostinách dávali se obveselovat zrůdama. Přiveďte ho sem, ať nás pobaví.?

Vidíš, tohle je aspoň vtipný. A nemyslím tu citaci samotnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim v brně:
cau draku tak jezevec ma uz dneska padla... co provedem??
no tyvole mame tady libovku vod bavoraku chces ji videt?
si pis tyvole... hmmm to je mazec... mas klicky dame testovacku...
tak jo typičo .... ten cvrlika kravo....
tvl ty jedeš ty kravo... me snad rupne cévka... to je masakr.....
kurva... co je???... kundo delej presedni si nez prijedou ty mrdky hasičsky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní iDnes

 

Mačetu a plynovou pistoli vytáhli majitelé jednoho z plzeňských obchůdků na svého zákazníka. Důvodem bylo, že muž poničil balení párků. Zákazník se však také nedal a bránil se půllitrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní iDnes

 

Mačetu a plynovou pistoli vytáhli majitelé jednoho z plzeňských obchůdků na svého zákazníka. Důvodem bylo, že muž poničil balení párků. Zákazník se však také nedal a bránil se půllitrem.

žlutá muž a žlutá žena bránit párek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žlutá muž a žlutá žena bránit párek?

Jo jo, mně spíš ale rozbila ta obrana půllitrem :-) Jdeš takhle s půllitrem po městě....

 

Prostě takovej moderní husita. Místo cepu použil k boji půllitr. Nepochybně to s ním fakt umí když dokáže vzdorovat plynovce a mačetě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaguar mechanic was removing the cylinder head from the engine of an E-type when he spotted a well known cardiac surgeon in the garage.

The surgeon was waiting for the service manager to come and take a look at his car when the mechanic shouted out across the garage,

?Hey Doc.... want to take a look at this?"

The surgeon, a bit surprised, walked over to where the mechanic was working.

The mechanic straightened up, wiped his hands on a rag and said, ?So Doc, look at this engine. I opened its heart,

took the valves out, repaired or replaced anything damaged and then put everything back in.

When I finished it worked just like new.

How is it then, that I make $60,000 a year ? while you make $1.5 million when you and I are doing basically the same work?"

The cardiac surgeon paused, leaned over and whispered to the mechanic?

"Try doing it with the engine running!!"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...