Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

hmmm 8 let MK II a za tu dobu poze spotřebák, ani svíčky jsem neviděl.................

teď už tři roky MK IV a zatím jen zadní kotouče a desky..........jo a olej..............

 

tak nevím............asi dělám něco špatně..... B)

 

 

jo a dáme vtip .............

 

Na louce u lesa se pase koza, najednou z lesa vyrazí medvěd, skočí na kozu a začne jí ojíždět.

 

Koza se otočí a povídá ˝Hm, teda medvěde, ty seš ale ďábel a jak ho máš velkýho a chlupatýho˝.


Medvěd se zarazí, podívá se dolů a zařve ˝Ježiši, já zapomněl na veverku˝

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ford je črep všetkých črepov, to musí povedať každý kto sa v tom trochu vŕta..... U mňa vedie úplne jednoznačne. S tesným závesom je renolt a potom na treťom mieste opel s fiatom :) Kvôli týmto šrotom už si pár mechanikov podľa mňa siahlo na život... :D

Žiješ v zajetí osmdesátých let.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borec přijde do vyhlášené čínské restaurace a objedná si specialitu. Čeká hodinu a žrádlo nikde. Zavolá si vrchního a zeptá se ho, kde má jídlo. Vrchní mu s omluvným výrazem řekne "Musíte ještě chvilku vydržet, Vaše jídlo ještě jí."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bóbika mi připomnělo zesnulého Paola Villaggia - v jednom dílu nesmrtelné série s Pánem účetním je totiž tahle scénka v originále.

 

Edit: už jsem to našel - pilotní díl Fantozzi, 1975

Dining at Japanese restaurant

Ninth episode. Fantozzi invites Miss Silvani for a dinner in a Japanese restaurant where, because of a misunderstanding with a waiter, Miss Silvani's dog is cooked and served as a dish.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...