Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

to je mezinárodní...

Vo vsetkych slovanskych jazykoch* su chuj a jebat rovnakeho vyznamu. Neviem ci aj v cestine, bo vy ste najzapadnejsi :) naproti tomu zenska ona ma rozne podoby. Viac ci menej poeticke.

 

Z toho potom logicky vyplyva, ze vsetci chlapi su rovnaki a ide im o to iste.

 

*nie je to pravda ale vyhovovalo to pointe :-)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo vsetkych slovanskych jazykoch* su chuj a jebat rovnakeho vyznamu. Neviem ci aj v cestine, bo vy ste najzapadnejsi :) naproti tomu zenska ona ma rozne podoby. Viac ci menej poeticke.

 

Z toho potom logicky vyplyva, ze vsetci chlapi su rovnaki a ide im o to iste.

 

*nie je to pravda ale vyhovovalo to pointe :-)

Máš pravdu, kolego...i při mé první návštěvě Thajska, coby člena lodní posádky, nás děvčata vítala slovy "jebat, jebat" :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou dva chlapi z hospody, když tomu jednomu se najednou navalí a celý se pozvrací. Pak se sebere a říká:

"No potěš koště, to až uvidím moje stará, tak mě zase zjebe jak malýho kluka a tejden mě nikam nepustí..."

Kamarád se na něj podívá a říká:

"Hele, tak si strč pětikilo do kapsy a až stará bude prát tu košili, tak najde i ty prachy, a ty jí pak řekneš, že ti to pozvracel nějakej opilec a dal ti to pětikilo jako odškodný..."

"No to je super nápad, to udělám," říká ten první.

Dá si pětikilo do kapsy, jde domů, tam svleče košili, hodí ji do prádla, a jde spát.

Druhý den ráno se vzbudí a manželka na něj ječí:

"Ty hovado, ty ses zase ožral a celej se poblil!"

Manžel na to:

"Ne ne, když jsi našla košili, nenašla jsi v ní i pět set?"

Manželka:

"Našla."

On:

"No vidíš, nějakej chlap mě kousek od hospody poblil a dal mi to jako náhradu škody..."

Manželka:

"No tak to si příště řekni rovnou o litr, protože ti taky nasral do kalhot!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...