Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník qoyi

"Pokud by se prezervativy přece jen dostaly do oběhu, zákazníkům by mohlo být nápadné, že obsahují nápisy v italštině."

 

Už tu někdo někdy četl návod ke kondomům nebo složení? o.O ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Financu, ty baldo z Baťova, negómeš a nebo závidíš že frajeři ve Štatlu vykutali Myší díru pod roli dřív jak Cajzli krtka? 

 

PS: Překladový slovník pro dotčené a Brnem nepostižené zde, obrazová vysvětlivka níže...

podchod-my%C5%A1%C3%AD-d%C3%ADra-small.j

 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě dnes pobavilo tohle - ze sněmovny. Takhle se u nás na vsi chodilo na ryby :-D 

Nejlepší je, že to Okamura hned popřel :D Že se prý nejedná o jejich poslance. Stejně jak jejich asistent nikoho do plynu neposílal, to jen všichni kolem byli opilý..... Mi to příjde spíše smutné.

 

To je skoro jako ten Ringo Čech: Propisku držím, ale nepodepisuji.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Ano, dress code mi něco říká, ale mě bohužel víc zajímá co ten člověk v tý jeho práci vyprodukuje a ne jak u toho vypadá. Vlastně proto asi cyklisti v noci nesvítěj (sorry, dneska 3, seriozne pri 1,5°C, z toho jeden na přechodu pro chodce) ... vono totiz neni dulezity se někam dostat z místa A do místa B, ono jde o to jak u toho vypadam a vzít si za tmy kolo a nesvítit ... to je local dress code. Dalších 20 příspěvků stejně nemam v plánu číst tak si můžete ušetřit nadávky :P ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...