Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Ja keby som volit mohol (ako ze nemozem) siel by som jednoznacne do mumie, uz len pre tie jeho vycibrene volebne spoty na Radiozurnale, ktory hodne pocuvam. IMO dokonale vystihovali dolezitost celej tejto politickej "udalosti".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se chechtáš,  ale mě přešel humor před 4,5 lety.  Tenkrát to byla šou nazvaná korunovační klenoty.  A viróza léčená na ruský ambasádě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Moravě dostali policajti nový příkaz, hlídat u sklépků řidiče. Tož hlídajů a vidí, jak sa strýc těžko sune do auta a rozjede sa. Policajt ho zastaví. Podá mu tester, aby mu strýc do něho dýchnul. Strýc si fúkne a policajt vyvalí oči. Na displeji 2,45. Strčí ho strýcovi před oči. ;?Tož co na to říkáte strýcu !!!? Strýc sa kúkne a praví : ? Kurva, stará mňa zabije, tři čtvrtě na tři a já eště nejsu doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové to je sranda...kdyby se zde dělaly vtípky na ten marketingový produkt s falešnými brýlemi a názory, to by bylo řevu o netahání politiky na forum... ;o)

Před volbami jsem si vyplnil volební kalkulačku a na všechny otázky jsem odpověděl nevím. Nevím proč ale vyšel mi Drahoš.

 

Lezou Kalousek s Karlem po skále a Karel najednou řekne: kdyby tady tak byl Boriš. Opět lezou a Karel znovu: Škoda, že tu není Boriš. Kalousek se na něj oboří: prosímtě jaký Boriš, co to meleš..

Karel: no ten z té naší hymny Boriš, jak umí po škalinách.

 

Tak třeba Ti to zlepší náladu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před volbami jsem si vyplnil volební kalkulačku a na všechny otázky jsem odpověděl nevím. Nevím proč ale vyšel mi Drahoš.

 

Lezou Kalousek s Karlem po skále a Karel najednou řekne: kdyby tady tak byl Boriš. Opět lezou a Karel znovu: Škoda, že tu není Boriš. Kalousek se na něj oboří: prosímtě jaký Boriš, co to meleš..

Karel: no ten z té naší hymny Boriš, jak umí po škalinách.

 

Tak třeba Ti to zlepší náladu ;)

 

Boriš hodně dobrý :D  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja keby som volit mohol (ako ze nemozem) siel by som jednoznacne do mumie, uz len pre tie jeho vycibrene volebne spoty na Radiozurnale, ktory hodne pocuvam. IMO dokonale vystihovali dolezitost celej tejto politickej "udalosti".

Tak jeste ze nemuzes...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To takhle v v 7O.tých letech proběhla mezinárodní schůzka, na které se sešli americký prezident Ford, britský ministerský předseda Wilson a za rusy pak samozřejmě Brežněv.

Po konferenci pak pochlastávali v kuřáckém salonku a přišla řeč na to jak je mají lidi rádi.

Ford hrábl do kapsy, vytáhl náderné stříbrné Omegy otevřel víčko a tam bylo vyryto : Svému nejmilejšímu prezidentovi věnuje oddaný americký lid.

Wilson se nechtěl nechat zahanbit,vytáhl krásné zlaté IWC, otevřel víčko a tam bylo vyryté : Svému milému premiérovi věnuje oddaný anglický lid.

Oba teď byli zvědaví s čím se vytasí Brežněv.Ten se ale pořád divně ošíval a k ničemu se neměl.Tak mu říkají :

Leošu,nedělej krávu a vybal co máš v kapse. Po chvilce přemlouvání Brežněv šáhl do kapsy a vytáhl fantastické zlaté,ručně ryté Pateky s měsíční fází a budíčkem.Oba vyvalili oči a když otevřeli víčko, tak tam bylo vyryté:

Vzácnému mistru Leoši Janáčkovi věnuje T.G.Masaryk.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja keby som volit mohol (ako ze nemozem) siel by som jednoznacne do mumie, uz len pre tie jeho vycibrene volebne spoty na Radiozurnale, ktory hodne pocuvam. IMO dokonale vystihovali dolezitost celej tejto politickej "udalosti".

 

Tohle je za těch pár dní poprvé, co je mi líto, že jsem moderátor, a musím si o trochu více dávat pozor na to, co píšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...