Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

to: Lobber ta seznamka je bomba, ovšem nejvíc mne rozsekala ta buchta nakonec otázka? jaký se ti líbí kluci třeba ? odpověď: mourovatý :-) no vzhledem že ten chlapec nebyl úplně standartní běloch, tak věřím, že by spolu mourovatý děti mohli mít :cheers: :lol2:

Když to běželo tak už jsem byl mimo zájmovou skupinu,  vědít že to byla taková prdel, tak bych na  to koukal.  Jako kde brali ten materiál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde krásná slečna po pláži a vidí tam ležet chlapa, který nemá ruce a nohy.

Tak se ho zeptá:

"Už vás někdy políbila žena?"

"Ne."

Tak ho důkladně polibi. "

Zeptá se dále:

"Už jste někdy viděl ženská prsa?"

"Ne."

Tak si sundá podprsenku a ukáže mu je.

No a opět se zeptá:

"Už jste někdy byl v píči?"

"Ne."

"Ale brzy budete, přichází příliv."

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po letech se sejdou čtyři kamarádi z vojny, od vojny se neviděli, protože jeden bydlí v Ostravě, druhý v Brně, třetí je z Prahy a poslední je Plzeňák. Mají radost ze shledání, poplácávají se po ramenou, navzájem si lichotí a společně vyrazí do hospůdky, probrat své dosavadní, životní cesty. Sednou si ke stolu, přijde usměvavá servírka a chlapi si objednávají pití. Ostravák si objedná Ostravar, brňák Starobrno, pražák Staropramen a ten z Plzně si objedná Kofolu. Servírka odejde a ty tři se obrátí na plzeňáka s otazníky v očích, pražák protrhne trapné ticho a na férovku se plzeňáka zeptá proč si dal kofolu, jestli třeba nemá nějakej zdravotní problém. Plzeňák nechápavě zakroutí hlavou a říká: " ale vůbec ne, jen, když vy jste si nedali pivo, tak mně to bylo samotnýmu blbý..."  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řidiči pozor - povinná výbava 2018


 


Upozornění pro řidiče - povinná výbava 2018   POZOR ! Dochází ke změně povinné výbavy u osobních aut !


 


Od 1.4.2018 přestává jezdit policie ČR k dopravním nehodám pod 100.000,- Kč.  Součástí povinné výbavy se stává:   papír pro sepsání pojistné události, tužka,reflexní barva, pásmo 10m.


 


Od 1.5.2018 přestává jezdit zdravotnická záchranná služba k méně než dvěma zraněným.  Součástí povinné výbavy se tedy stává:   anestetikum, převozní lůžko, resuscitačni jednotka. 


 


Od 1.7.2018 přestává jezdit pohřební služba k tragickým nehodám s méně než 3 mrtvými.  Součástí povinné výbavy se proto stává:   lopata, krumpáč, černý pytel se zipem 2 ks, mramorová deska 1x1m, svíčky 2 ks.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to běželo tak už jsem byl mimo zájmovou skupinu,  vědít že to byla taková prdel, tak bych na  to koukal.  Jako kde brali ten materiál?

To by mě taky zajímalo, já si to moc nepamatuju, byl sem tou dobou ještě školou povinný  :notworthy:  a chodil sem spát po večerníčku ... Díky bohu. Myslím, že mě to zachránilo od velké psychické újmy...  :lol2: 

 

Jinak Lajna taky dobrá :0D

https://www.youtube.com/watch?v=caTNOBVIC1k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...