Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Já mám nálepku začátečníka (syn začíná) a docela funguje. Ohledu není plno, ale je.

Tak to ti zavidim, Z-etko ma neter na svem/mem aute a moc to teda nefunguje. Ale co, aspon se otrka v provozu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě měli dobrá SPZ v okrese Jeseník :) Dokonce jeden z redaktorů v Reflexu kdysi ve sloupku napsal něco v tom smyslu, že když viděl první jejich SPZ - JE/JEA tak čekal, zda budou abecedně pokračovat a nepřeskakovat písmenka :) A dočkal se!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to bida, vsichni maji fleetove auta s prazskou znackou a clovek uz ani nepozna legendarniho karvinaka (KIT, KAT) 

protoze vsechny hodily pod T.

přesně , jak se před tebou objevil někdo s takovou espezetkou tak jsi slyšel : kurva no jo -  karviňok :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem jezdil po Praze v Trabantu se značkou ZA. Byla to docela sranda - každej čekal nějakého baču a ne pražáka. A říkejte si, co chcete, tráboš měl na tehdejší poměry nevídanou akceleraci v křižovatkách (a navíc za sebou nechával neprůhlednej modrej oblak, čímž naprosto zmátl nepřítele). :tomcat:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám nálepku začátečníka (syn začíná) a docela funguje. Ohledu není plno, ale je.

 

JJ, je to tak, dávám si to na každý auto spolu s nálepkou dítě v autě

 

docela to funguje, jen člověk nesmí moc prasit, 

 

tuhle jeden policajt, když ze mne doloval desátky se divil, že jsem začátečník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem jezdil po Praze v Trabantu se značkou ZA. Byla to docela sranda - každej čekal nějakého baču a ne pražáka. A říkejte si, co chcete, tráboš měl na tehdejší poměry nevídanou akceleraci v křižovatkách (a navíc za sebou nechával neprůhlednej modrej oblak, čímž naprosto zmátl nepřítele). :tomcat:

Wartak, jezdici na technickej benzin udelal tutez sluzbu :-))(dymal vic, nez vojenska tatra se svym maskovanim):-)))- kdysi vyzkouseno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší co jsem kdy viděl bylo AH-18-88, taxikářská Poběda, starý časy, nikomu to nepřišlo ani nevadilo.

Ale jinak cedulky jsou taky job, Baby on Board a Secretary on Board jsem měl za starých časů, na Vidlákově i v Praze zjevení ... 

Ale bombový text je tohle - na zadku americkýho auťáku - Watch my rear end NOT HER!

  :notworthy:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte kliku, dostanete solidní značku i za běžnou cenu (ne na přání):

 

post-22024-0-97802900-1524209104_thumb.jpg

 

okres (město) PIRna v Německu (bývalé NDR), kousek za čárou v severních Čechách. Tj. normální SPZka, jen hezky vyšla.

 

Na druhou stranu, pokud to dostanete na podobné vozidlo, je to stejně napikačku :-)

 

post-22024-0-29194400-1524209180_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...