Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Spomínaš tie Bohunice... Raz som tu mal na návšteve kamaráta, Thajčana. Trochu som mu robil sprievodcu a išli sme autom po diaľnici okolo Bohuníc. Vypleštil oči, že čo to je. Tak som sa mu snažil nakecať, že to je veľká vývarovňa, ktorá centrálne varí pre celé západné Slovensko. Chvíľu váhal, ale nezožral mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomíná kolegu profesora Fyziky (původem slovenský Maďar, toho času bytem v Kuřimi), jak kdysi u jisté firmy v Brně objednával letenky - a potom co u slovensky hovořící slečny telefonicky reklamoval že mu jako bydliště vyplnila "KUŽIM", že správně je to přece "KUŘIM se Ř" (vědom si svého jazykového hendikepu si prý dal extra záležet na správné výslovnosti Ř) mu tato adresu ve faktuře opravila na "ŘUŽIM"...  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal jsem v kanclu na chodbe cernocha. Ptal se me kde je barevna tiskarna. Tak jsem mu rekl, ze nase firma na tom tak nelpi, ze muze tisknout na ktere tiskarne chce...

Pak vecer v baru ke mne prisla zidovska divka a zeptala se me na cislo. Rekl jsem, ze jsme uz v roce 2018, tak si rikame jmenama a tykame si...

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...