Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Tak v rámci těch klínků jsem oslovil známou dyzajnérskou firmu o připravení návrhu na zpracování konkrétního,ochlazujícího zařízení.

Během jednoho dne byl firmou projekt prezentován,vyroben a večer již uveden do provozu.

Nespokojili jsme se s obyčejným jednostranným řešením.Jejich klínky jsou několikačinné.

Například v zimě dokáží držet dveře proti nechtěnému otevření a následnému vniknutí zimy do objektu,či kumbálu.

Přikládám foto-jak z obyčejného dřevěného ingotu dokázala již zmiňovaná firma vyrobit během jednoho dne dva kusy jakoklimatizovační jednotky.

Jeden kus je jak vidíte vyloženě podřízen funkčnosti,zatímco druhý je vyloženě dyzajnovým sqostem.

Dále též přikládám foto toho,že se nejedná jen o jednoůčelové(vedro - klendra) zařízení, a je možno jej využít třeba i k podložení klávesnice,či myši.

Pro podložení jiných předmětů dojde ještě k laboratorním zkouškám a uživatelé budou po několikaletém testování informováni.

V rámci legislativy dojde časem i k testování na lidech.

 

Závěr.

Funkčnost jakoklimatizovační klínkovité jednotky byla dnes odskoušena na  100% .V místnosti je díky tomuto nadčasovému zařízení opravdu již dýchatelných 24 stupňů.

Možná je to ale taky tím,že se ochladilo a venku chčije.

 

Luxusní vyřešení složitého, matematicky náročného řešení s použitím nadčasového designu a s přihlédnutím k moderní otázce obnovitelných zdrojů... 

Bylo by vhodné uspořádat vícedenní teambuilding, s nácvikem brilantního brainstormingu, který by do budoucna pomohl vyřešit další podobné firemní komplikace. V případě možné aplikace do jiných společností by šlo žádat o dotaci na MF ke zvýšení produktivity práce. Pokud by "klacíky" ořezával někdo postižený na vozíku, ještě můžete požádat o dotaci na MPSV k rovným příležitostem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal jsem kamarada z Berouna do vinhradu a byla tam jedna hlavička suchá, aj s hroznama. A on říká: ,,To tady pěstujete i rozinky???"

Říkam: ,,To víš, nový odrůdy"

 

No málem jsem se pos*ral smíchy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal jsem kamarada z Berouna do vinhradu a byla tam jedna hlavička suchá, aj s hroznama. A on říká: ,,To tady pěstujete i rozinky???"

Říkam: ,,To víš, nový odrůdy"

 

No málem jsem se pos*ral smíchy...

To mi připomíná, jak se kámoš z Havířova kdysi ptal, jestli má naše babička na zahradě v záhonu ty normální nebo ty kyselý okurky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zas koupil v Tescu normalni loupak a baba na pokladne, ze se to u nich menuje makovka.

Jo, ja se divil podobne. Prijdu do pekarny, chci loupak a baba na me hledi jak zjara. Tak jsem to zopakoval, pak ji na to i ukazal a az tehdy si vsiml napisu "Makovka". Za ten rok v Praglu jsem se naucil spousty vecem. Kazdej chodi do kramu, cim dyl tim pozdeji a furt rikaji "vid" a ja nic nevidim. A treba ve sklepe jim jezdi salina :D Cloveka tady spousta veci jen zmate...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zas koupil v Tescu normalni loupak a baba na pokladne, ze se to u nich menuje makovka.

 

 

Tvl v každým obchodě v Praze je loupak makovka. Myslím že je to nějaký krycí manévr. Asi jako ze sodovkou. :)

 

makovka se to v Praze jmenuje vodjakživa, vy náplavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem celej zivot prazak, ale nikdy jsme tomu nerekli jinak, nez loupak. V rodine me zeny to same.

Nemohlo neco "prifouknout" do Prahy Tebe, toljo?

:-)

 

taky tak, s makovkou jsem se setkal až teď na misi v Hradci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem celej zivot prazak, ale nikdy jsme tomu nerekli jinak, nez loupak. V rodine me zeny to same.

Nemohlo neco "prifouknout" do Prahy Tebe, toljo?

:-)

Jsem křtěný Vltavou na Štvanici, porodnice byla krátce po mém narození na moji počest zbourána, a na jejím místě se dnes částečně nacházejí tenisové kurty

 

zavlečený regionální slovník, loupák je odjakživa křehký, asi tukový rohlík běžné velikosti, malý rohlík je banketka

 

není pražák, jako pražák, z kterýho břehu Vltavy jseš?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samej odbrornik tu :D

 

 

 

loupak-s-makem-1_170_340.jpg

 

na fotce je makovka a basta fidli  :D

 

to, že tlačence někdo říká malovaný maso ještě neznamená, že to je pravda

 

https://www.google.cz/search?q=makovka&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwif_t3k6-vcAhVRPFAKHRldAhsQsAR6BAgDEAE&biw=1536&bih=760&dpr=1.25

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bychom měli dát podmět EU, aby v tom udělala pořádek jako s máslem a rumem. To by tak hrálo, aby nás ti zlí obchodníci záměrně mátli...a pak si chudák Andy ani nenakoupí, přijde pro loupák a odejde s makovkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • adasek uzavřel téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...