Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

No ja teda vubec nevim co si predstavujete pod tou makovkou chlapi. Normalne je to loupak, kupuju ho u Kabata, kde je to taky loupak, ale je fakt ze na Slavistickym brehu vltavy a na Toaletny pecivo nekupuju no... :D

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Je to a vždy byl makový rohlík, protože je na něm mák.  Prostě makovka.

Proč jako loupák ? :-)

 

Loupák je bez makového posypu a je to typ rohlíku který je rolován ke středu a dá se tedy loupat.

Makovka je houska nebo rohlík s makovým posypem. :-)

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já znám i loupák i makovku, v Ostravě jsem to v Kauflandu kupoval jako loupák a v Hrušce myslím jako makovku. Možná si to tedy jen špatně pamatuji, už je to nějaký pátek..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to a vždy byl makový rohlík, protože je na něm mák. Prostě makovka.

Proč jako loupák ? :-)

 

Loupák je bez makového posypu a je to typ rohlíku který je rolován ke středu a dá se tedy loupat.

Makovka je houska nebo rohlík s makovým posypem. :-)

Bych teda chtěl vidět rohlík, kterej se roluje ke středu. Já znám jenom ty, co se rolujou od středu. Na loupáku je dycky mák, jinak to není loupák, ale zmetek. Může tam bejt i něco jinýho, třeba mandle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych teda chtěl vidět rohlík, kterej se roluje ke středu. Já znám jenom ty, co se rolujou od středu. Na loupáku je dycky mák, jinak to není loupák, ale zmetek. Může tam bejt i něco jinýho, třeba mandle.

V nicku máš něco co by znamenalo, že máš cit pro vnímání prostoru a proto si trvám na svém  a nemohu než nesouhlasit :)  :)  :)

Roluje se od krajů tak, aby střed končil nejlépe na vrchní straně rohlíku

 

https://www.mytastecz.com/v/m%C3%A1slov%C3%BD-loup%C3%A1k.html

 

Loupák je loupák tedy to co je na fotografii a v odkazu a makovka nebebo makový rohlík snad již nemusím tím pádem vysvětlovat :-) 

Nebo pro někoho ano ? 

 

To, že se někde v ASII mluví jinak neznamená přeci, že jeansovým kalhotům od společnosti Lewis budu říkat Rifle tak ja je v kraji zvykem.  :clap:

post-965-0-66772800-1534242524_thumb.jpg

post-965-0-55728800-1534242536_thumb.jpg

post-965-0-57505200-1534242547_thumb.jpg

post-965-0-24045000-1534242559_thumb.jpg

post-965-0-44703300-1534242581_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...