Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Dva Židé sedí na baru v New Yorku.

Po chvíli se jeden podívá na druhého a povídá: ?Nemůžu si pomoci, ale podle přízvuku soudím, že jsou z Izraele.?

Druhý Žid hrdě zahlásí: ?To jsem!?

První na to: ?Já taky! A odkud přesně jsou??

Druhý: ?Z Jeruzaléma!?

První: ?No to já taky! A kde bydlej??

Druhý: ?V překrásné malé čtvrti, asi dvě míle východně od Hotelu krále Davida, poblíž Starého města.?

První: ?No to je neuvěřitelné! A jakou navštěvovali školu??

Druhý: ?Newyorskou Yeshiva university.?

První vykulí oči: ?Já taky! Řeknou mi, v kterém roce promovali??

Druhý: ?Promoval jsem v roce 1982.?

První vybuchne nadšením: ?Úžasné! My musíme být spřízněné duše! Hašem nás svedl dohromady! Nemohu tomu štěstí uvěřit! Věřte nebo ne, ale taky jsem promoval na téhle škole a taky v roce 1982!?

Barman sedí za pultem potřásá hlavou a mumlá si pro sebe:

?Dneska to bude hodně dlouhá noc. Goldbergovic dvojčata jsou zase namol.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se drzim ejste hodne pri zemi :-)

CX7clmc.gif

Mě teda fakt pobavilo tohle téma http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/120745-elektrokolobezka-jakou-vybrat/&do=findComment&comment=2194874

Si nedovedu představit až deset kiláků na nějakým prdítku každej den tam a zpátky, sem tam s dítkem před sebou. Sorry chlapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda fakt pobavilo tohle téma http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/120745-elektrokolobezka-jakou-vybrat/&do=findComment&comment=2194874

Si nedovedu představit až deset kiláků na nějakým prdítku každej den tam a zpátky, sem tam s dítkem před sebou. Sorry chlapi.

Tss, beeman je ještě konvenční, já už dlouho vážně uvažuju o šlapacím kapotovaným přibližovadle pro mě a mý dvě dcery. Něco jako jsou ty ekocititaxi, takový ty vajíčka... Zzmerck velotaxi se to jmenuje. Ale nemám koule jít s tím s dětma do pražskýho příměstskýho provozu. Bydlet třeba na Nymbursku, už to mám...

 

post-30813-0-38820000-1536220153.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tss, beeman je ještě konvenční, já už dlouho vážně uvažuju o šlapacím kapotovaným přibližovadle pro mě a mý dvě dcery. Něco jako jsou ty ekocititaxi, takový ty vajíčka... Zzmerck velotaxi se to jmenuje. Ale nemám koule jít s tím s dětma do pražskýho příměstskýho provozu. Bydlet třeba na Nymbursku, už to mám...

 

attachicon.gifimages.jpeg

 

No ovšem tohle na Nymbursko na nějakou kratší cestu do školy... v tý polabský placce. To by bylo elegantní. Jezdím tam celkem často do toho kraje, na kolech tam jezdí hodně, ale tohle jsem tam ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...