Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Přijde Pepíček za maminkou a povídá "Mami já chci psa" .

Maminka na to:

"Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý..."

Pepíček zase "Já chci psa"

Maminka : "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne"

Pepíček : "Dobrá, tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka"

Maminka chvilku přemýšlí.. Hraničí to s incestem, ale co pro jednou se nic nestane

"Tak co mám dělat?"

Pepíček: "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko, lehni si do postele a čekej"

Tak maminka vše udělá,leží a čeká. V tom se rozrazí dveře do ložice, v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá :

"Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gynekolog dela skousky na automechanika:

zkousejici: Zde je motor ktery potrebuje opravu a vy mate za ukol ho opravit co nejrychleji.

gynekolog motor zprovozni v dobrem case a tak mu zkousejici nese diplom a gratuluje mu

zkousejici: Dosahl jste padesati bodu z padesati ptotoze jste mel velmi dobry cas a ktomu dostavate dalsich deset bonusovych bodu protoze jste opravu provedl vyfukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze tohle tady taky jeste nebylo:

Letí Paroubek a Topolánek letadlem. Paroubek říká: "Já vyhodím deset tisíc oknem a udělám deset lidí šťastných." "To já," triumfuje Topolánek, "vyhodím z okna dvacet tisíc a udělám šťastnými dvacet lidí." Pilota jejich hádka rozčiluje a tak se k nim nakloní a říká: "Jestli se nepřestanete hádat, vyhodím Vás oba a budou mít radost všichni."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste tenhle jsem si nemohl odpustit:

V Brdech se začne stavět radar mezikontinentálního významu. Protože se ovšem bohužel nachází uprostřed lesů, povedou k němu dlouhé kabely. Mějte se na pozoru, Američané! Ten, kdo vás může položit na lopatky, nevolá "Alláh Akbar!", ale křičí: "Fero, kurva, tady je mědi jak sviňa!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manžel sleduje fotbal. Žena ho vyruší: ?Můžeš opravit světlo na chodbě?

Dlouho nesvítí.?

?Teď? Vypadá to snad, že bych měl na čele napsáno Elektrikář??

?A co dveře u ledničky? Nedovírají.?

?Cože? Mám tam snad napsáno pracovník Calexu??

?A co alespoň opravit schody? Celé se hýbou, můžem se na nich zranit.?

?Jsem snad tesař s nápisem - OBI? Mám toho dost. Jdu do hospody, tam bude

klid.?

Po 2 hodinách v hospodě v něm začne hlodat svědomí a tak se vrátí domů. Ale

co to? Schody opravené, světlo funguje. Vezme si pivo z lednice - je

opravená. Přistoupí k ženě: ?Teda, jsi fakt dobrá. Jak jsi to všechno

udělala??

?Já ne, seděla jsem bezradně venku a brečela. Okolo šel jeden kořen a ptal

se, proč brečím. Tak mu to povídám a on řekl, že to vše udělá, ale že se s

ním buď vyspím anebo mu upeču buchty.?

?A jaké jsi upekla??

?Mám snad na čele napsáno Dr. Oetker??

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Když pominu co se stalo tak jsem se tak dlouho nenasmál

 

 

"Hazardování s lidskými životy nezná na českých silnicích mezí. Dalším důkazem je 68letá řidička, který nezvládla v pondělí po poledni řízení trabantu u obce Petrovice na Příbramsku. Přeplněný automobil po oslnění sluncem nezvládla v zatáčce a přetočila auto na střechu. Důsledkem jsou tři zranění, z toho jedno malé dítě.

 

30. 12. 2008 10:08 - PŘÍBRAM V trabantu cestovala čtveřice dospělých a dítě, kterému nebyly ještě ani tři roky. Při průjezdu táhlou pravotočivou zatáčkou nezvládla 68letá žena za volantem řízení, navíc ji oslnilo slunce.

 

Instinktivně strhla řízení, dostala smyk a vůz se převrátil na střechu. Policisté při vyšetřování nehody zjistili, že obě přední pneumatiky mělo auto sjeté. Na zadní nápravě pak byla každá pneumatika jiná.

 

?Osoba mladší tří let seděla na zadním sedadle, aniž zde byl nějaký zádržný systém. Při nehodě došlo k lehkému poranění dvou spolujezdců a dítěte. Hmotná škoda byla vyčíslena na dva tisíce korun,? řekla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová"

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pominu co se stalo tak jsem se tak dlouho nenasmál

"Hazardování s lidskými životy nezná na českých silnicích mezí. Dalším důkazem je 68letá řidička, který nezvládla v pondělí po poledni řízení trabantu u obce Petrovice na Příbramsku. Přeplněný automobil po oslnění sluncem nezvládla v zatáčce a přetočila auto na střechu. Důsledkem jsou tři zranění, z toho jedno malé dítě.

 

30. 12. 2008 10:08 - PŘÍBRAM V trabantu cestovala čtveřice dospělých a dítě, kterému nebyly ještě ani tři roky. Při průjezdu táhlou pravotočivou zatáčkou nezvládla 68letá žena za volantem řízení, navíc ji oslnilo slunce.

 

Instinktivně strhla řízení, dostala smyk a vůz se převrátil na střechu. Policisté při vyšetřování nehody zjistili, že obě přední pneumatiky mělo auto sjeté. Na zadní nápravě pak byla každá pneumatika jiná.

 

?Osoba mladší tří let seděla na zadním sedadle, aniž zde byl nějaký zádržný systém. Při nehodě došlo k lehkému poranění dvou spolujezdců a dítěte. Hmotná škoda byla vyčíslena na dva tisíce korun,? řekla mluvčí příbramské policie Monika Schindlová"

Co je na tom divnýho? Jedu si, poslouchám rádio a najednou někdo zařval "pozor zákruta", tak sem to strh doleva. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi rozbity vajicka? ;)

vajec za dva tisíce by byl plnej kufr, řek bych že přitom spíš vyvrátili patník.

Převrátit trabanta není žádná tragédie, to se prostě překulí a maximálně vypadne sklo. Být to jiné auto tak by ze špitálu vylezli tak za půl roku. Jo náraz v laboratoři euroNCAP, to je něco jiného, na to trabanta neplánovali ale vyletět ze zatáčky je maličkost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vajec za dva tisíce by byl plnej kufr, řek bych že přitom spíš vyvrátili patník.

Převrátit trabanta není žádná tragédie, to se prostě překulí a maximálně vypadne sklo. Být to jiné auto tak by ze špitálu vylezli tak za půl roku. Jo náraz v laboratoři euroNCAP, to je něco jiného, na to trabanta neplánovali ale vyletět ze zatáčky je maličkost.

Trabant bylo skvělé auto, viz, až dole.. Lepící páska nahražena Epoxy 1200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeden excelentní

I světová válka, probíhá dělostřelecká příprava před útokem pěchoty a baterie lajtnanta Khona střílí jako z partesu,co rána to zásah.

Jede kolem plukovník Roubíček,chvíli se na ten dělostřelecký koncert dívá a pak povidá.

Tedy Khon jak se tak na nich dívám, že se už dávno neudělali pro sebe ,když jsou tak dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Časopis pro ženy vytiskl kvíz "Jak známe ženy". Zvítězil Pepík Novák, 10 let. Rozčilený čtenář zaslal dopis: "Je to směšné! Je mi 65, poprvé jsem je poznal ve 12-ti, a vy jste dali hlavni cenu nějakému klukovi!"

Odpověď z redakce: První otázku našeho kvízu "Kde mají ženy nejkudrnatější vlasy?" Pepík odpověděl správně: V Centrální Africe. Co jste odpověděl vy? A ještě nakreslil!

 

Druhou otázku našeho kvízu "Název nejdůležitějšího orgánu u žen?" Pepík odpověděl také správně: Celosvětová Federace Žen. Co jste odpověděl vy? A ještě nakreslil!

 

I poslední, třetí otázku našeho kvízu "Co ženy netrpělivě očekávají každý měsíc?" Pepík odpověděl také správně: Nové čislo našeho časopisu. Co jste odpověděl vy? A díky, že jste nic nekreslil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som bol vyniesť smeti a uvedomil som si, že tú značku na kontajneri nejako poznám. Takto polepený kontajner na plasty máme pred domom už aspoň 3 roky.

post-4793-1230921880.jpg

 

fotka je z mobilu, takže kvalita nič moc, len dúfam, že tam nikto nehádže hodinky :bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...