Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Od začátku si myslim to stejný, akorát mi to nepřišlo až tak vtipný a řikal si, že si myslim blbost. Ale jako že by to tak fakt bylo???

 

Já jsem IT četl 2x a viděl původní i nový film, tak to zkusím: spočívá ten fór v tom, že Pennywise vyhrožuje z kanálu, že tam má ?moju EX?, kterou podle knihy zabije a chce abych tam vlezl za ním zachránit ji a tím pádem dostat i mě, ale použije na to špatnou páku (moju EX), protože raději nechám zalít odtok do kanálu betonem a jsem rád, že jsem se jí (mojej EX) definitivně zbavil?

Upraveno uživatelem Masák80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem IT četl 2x a viděl původní i nový film, tak to zkusím: spočívá ten fór v tom, že Pennywise vyhrožuje z kanálu, že tam má ?moju EX?, kterou podle knihy zabije a chce abych tam vlezl za ním zachránit ji a tím pádem dostat i mě, ale použije na to špatnou páku (moju EX), protože raději nechám zalít odtok do kanálu betonem a jsem rád, že jsem se jí (mojej EX) definitivně zbavil?

Tak to chápu i já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak...filozoficky vzato by tam někdo ještě mohl pro tu ex rád skočit, když ji porovná se svoji současnou a uvědomí si, jak byla úžasná :-))  

 

Ehm...ne...není to tak...není to můj případ :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle bych dal do otázek testů autoškoly.

Já osobn? bych tam ještě přidal zprava tramvaj.

Kromě toho,myslím,že odlehčená dvaasedmdesátka má cca 41 tun,což už nebude o tolik víc než tam tahá vosel,tak to bude napováženou.HiHi

Upraveno uživatelem leebauer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...