Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Když si chceš zkratit cestu pres garaž...... holt drsnej sever! Prazaci čumte- snih!!!attachicon.gifIMG_0366.JPGattachicon.gifIMG_0366.JPG

bys měl vzít lopatu a začít házet .... to až povolí, tak si můžeš do garáže koupit kapry 

 

*jo to je HUMOR, tak nic .... vlastně jo ..... nebuď drzej

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nič. Já v Ostravě chodím do čajovny a hned vedle je ubytovna. Je celkem zábavné občas slyšet ty jejich konverzace:

A: heej kámo brácho ideme tam ne?

B: nikam nejdu more

A: aby ti rakovina vyjebala hlavu ***** **** *****

B: **** **** ***

A: tak zatim more

B: čau

 

A člověk se podívá ven a jsou to 7 leté děti. Já tomu tam říkám ostravská little italy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nadávání s rakovinou bude mezi cikánama asi nějaký populární. Mládá tuhle šla nakoupit někam do supermarketu a prý tam byla cikánka s malou dcerou, která pořád otravovala a stará mama jí prej taky počastovala nějakým podobným přáním raka :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

si pamatuju jak mi cikánský spolužák na ZŠ vždycky láskyplně přál, aby mě rakovina poskákala třikrát do večera...

Mi se líbí, jak to zakomponují do úplně běžného kamarádského rozhovoru. Ono obecně Ostrava je svá, minule jsem se rozesmál když kamarádka nemohla najít něco v kabelce a komentovala to slovy: kur** pi** kde to je? Jinak milá a pěkná holka. Já to třeba nikdy neměl, protože u nás doma se jakékoliv sprosté slovo tvrdě trestalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...