Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Krtečkovi se zlomí lopata a tak se vypraví za ježkem, aby mu půjčil svoji.

V půli cesty si povídá: "No on ten ježek je celkem lakomej, kdoví jestli mi ji vůbec půjčí. Ale což, když už jsem došel až dem, tak to zkusím"

Ve 3/4 cesty se zataví a povídá si: "Ten pazdrát ježek mi ji asi nepůjčí...ale tak když už jsem tady, tak to dojdu."

Kousek před ježkovým domkem už si říká: "Ta mrcha ježek mi tu lopatu určitě nepůjčí...ale byla by blbost to alespoň nezkusit, když už jsem tady."

Dorazí před ježkův dům, vezme z cesty kámen, hodí ho do okna a zařve: "Tak si tu zku##enou lopatu narvi třeba do prdele ty svině lakomá!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty vole, tak tos mě zboural :-))))

To neznas?

To si Tina Turner nechavala, na jedne velmi duverne klinice, zmensit stydke pysky. Dlooouhe jednani o naproste duvernosti. Klinika zarucila vsechno, ale po probuzeni z narkozy nasla Tina na stole obrovskou kytici s cedulkou ?Diky za nove usi, Niki Lauda?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přiznat, že první mě do oka trkla helma a pak hodinky a hledal jsem humorné spojení.

 

Znamená to, že jsem homosexuál?

Nejseš mi se taky líbí jen ženské s hezkou postavou. Můj mozek se také naučil vymazat tyhle lachtany v leginách,  po letech v Praze kdy za tím člověk  jezdí na eskalátorech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neznas?

To si Tina Turner nechavala, na jedne velmi duverne klinice, zmensit stydke pysky. Dlooouhe jednani o naproste duvernosti. Klinika zarucila vsechno, ale po probuzeni z narkozy nasla Tina na stole obrovskou kytici s cedulkou ?Diky za nove usi, Niki Lauda?.

Tvl mě akorát hned napadly asociace, jak by takovýdle uši mohly reagovat na různý fyzický impulsy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...