Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Aby nedošlo k mýlce...příběh samozřejmě TOP! Mě tam hlavně zaujal ten Městec, páč mám s nějakým Městcem taky jistou historii...tak jsem si říkal, jestli jsme třeba nebyli sousedi :-). Ale ne. Navíc moje příběhy nejsou zdaleka tak záživný v tomhle ohledu :-).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem ke tratím, které Hopa jezdí, předpokládám, že Heřmaňák :)

Tak ono ne, o kousek vedle. Ale na kvalitě filtrování to samozřejmě nic neubírá :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskriminace spoluobčanů začíná být neuvěřitelná: Včera v Kauflandu odmítla pokladní jedné ženě s alternativní barvou pleti, která měla plný košík chlastu, vzít na kase kartu.

Na druhou stranu je ale fakt, že ta karta byla kulovej svršek a nalitá Aranka k němu neznala PIN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu dam, dyk je to jedno.

 

Moje mati je zlata,nemela to se mnou uplne snadny,co se devcat tykalo... mne to docela bavilo,ze jsem toho stihnul za svobodna docela dost.[/size]To se nechci chlubit slovy Jirky Paroubka "damy a panove kdo z Vas to ma" [/size]01.gifAle jednu prihodu ohledne mati a me nocni lasky mam. Uz je to dlouho ,bylo mi to tak 22. Vesnicka diskoteka vedle v Mestci ,vyhlasena .[/size]Sbalil jsem tam nejakou spindiru ,s kamoskama stanovala asi kilometr od naseho domu. Nad ranem mne napadlo,ze ji doma pomazlim.[/size]Jenomze se u naseho domu kousla,ze jako dovnitr nepujde.Tak jsem sel domu pro sampus ,sedeli jsme na betonove podezdivce plotu a ja ji zkousel osalit sladkejma recma.[/size]Uz sem byl fest namr danej,takze dalsi dej byl zhruba tento.[/size]

Jak je v noci vedro,mama s tatou maji v loznici otevrene okno a jelikoz na vsi se sleduje,kde se co sustne,oba byli vzhuru, kor kdyz slyseli hovor pod barakem. [/size]39.gif [/size]

Tata mi potom povidal,ze mama se drzela do te doby,nez jsem mazlive divce sdelil "naleju Ti šáňo mezi cecky až Ti dole pres chlupatej filtr poteče jen štava bez bublin.... [/size]

Vylitla a s krikem naridila "ja ti dam pres filtr a domu! " [/size]Bylo mi druhej den strasne stydno,otec byl pobaven ale mama se fakt vztekala.[/size]Zjistila ze uz nejsem ten sladky hosicek,jak by se na prvni nekriticky pohled mohlo zdat. [/size]01.gifEdit: vetsina tech holek byla opravdu oskliva,nebo tlusta ,takze neni co zavidet.zadny echt gold nebo limitovane edice...[/size]

:-))))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskriminace spoluobčanů začíná být neuvěřitelná: Včera v Kauflandu odmítla pokladní jedné ženě s alternativní barvou pleti, která měla plný košík chlastu, vzít na kase kartu.

Na druhou stranu je ale fakt, že ta karta byla kulovej svršek a nalitá Aranka k němu neznala PIN.

:lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...