Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

tak co, borci, kto zajtra vychysta synka do skoly? :D

 

Hmm, převlek za opačné pohlaví? ...To jako že se tam dnes hoši budou oblíkat do maškar představujících píču (chlupatej krtinec s motivy kosočtverce?) a děvčata maskovat za šulína (růžová pláštěnka s kapucí představující dildo a nebo "brněnský orloj")? Těm sluníškářům už vážně jebe...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paní učitelka se ptá žáků:
- "Když máte na plotě pět ptáků a jednoho zastřelíte, kolik jich tam zůstane?"
Pepíček se hlásí: 
- "Ani jeden, všichni ptáci odletí po výstřelu." 
Paní učitelka přikývne: 
- "Správná odpověď je čtyři, ale líbí se mi takový způsob uvažování." 
Na to Pepíček řekne:
- "Paní učitelko, i já vám dám jednu otázku. Tři ženy sedí na lavičce a každá má zmrzlinu. První ji opatrně olizuje z boku, druhá ji cumlá shora skoro až ke kornoutu a třetí jemně uhryzává od vršku. Která z nich je vdaná?"
Učitelka se začervená, ale nakonec odpoví: 
- "Podle mě ta druhá, co si zmrzlinu dává celou do úst."
Pepíček na to řekl: 
- "Správná odpověď je ta, která má prstýnek, ale líbí se mi váš způsob uvažování."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.novinky.cz/domaci/503259-shromazdeni-okamurovcu-na-vaclavskem-namesti-doprovazi-hlukova-olympiada.html

 

Je toto ještě humor? :-) Absolventi vysoké školy života mají třídní sraz. :-)

Doufám, že je maminka doma nezapomněla namazat opalovacím krémem. Je tam teplo :D 

Jsem takhle jednou omylem vyšel doprostřed něčeho podobného. Byl to teda pochod dsss proti ubytovně. Jsem vyšel z čajovny (vedle ubytovny) a v tom to začalo. Těžkooděnci, koně, slzný plyn atd.... No celkem zážitek, ale co mě zaujalo byl pokřik na policisty: "platíme Vás z našich daní" Tak jsem si prohlídl ty lidi kolem a říkal jsem si do píči z jakých daní ?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?Maminko, jak jsem se narodila??

 

?Jednou nám s tatínkem bylo moc hezky, tak jsme se rozhodli, že spolu zasadíme malé semínko. Tatínek ho dal pěkně do hlíny a já se o něj starala a oba jsme chtěli, aby z něj jednou vyrostla velká zdravá kytička. A tak se stalo, že jsme jednoho dne uviděli malý lístek a pak další a další a za pár měsíců to byla velká rostlinka, která nám dělala velkou radost. A když to bylo devět měsíců, nastal čas. S tátou jsme ji otrhali, usušili, smotli brčko a zhulili se tak, že jsme při mrdání zapomněli na kondom.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...