Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Už delší dobu přemýšlím, jak docebal vypadá a on je to Ovčáček...

Tak ty si dobře mimo...

 

Reakce Docebala mi přišla dost přehnaná, původní vtip mě dost pobavil, ale otočit to tady zas do extrému a začít se navážet do lidí, co tam studujou nebo studovali, do vděčného cílu fanoušků japonských migrantů - neziskovek, to je ovčáčkovina jak vyšitá...

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty si dobře mimo...

 

Reakce Docebala mi přišla dost přehnaná, původní vtip mě dost pobavil, ale otočit to tady zas do extrému a začít se navážet do lidí, co tam studujou nebo studovali, do vděčného cílu fanoušků japonských migrantů - neziskovek, to je ovčáčkovina jak vyšitá...

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Nazývej věci pravými jmény - neziskovky sou vděčnej cíl fašistů. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty si dobře mimo...

 

Reakce Docebala mi přišla dost přehnaná, původní vtip mě dost pobavil, ale otočit to tady zas do extrému a začít se navážet do lidí, co tam studujou nebo studovali, do vděčného cílu fanoušků japonských migrantů - neziskovek, to je ovčáčkovina jak vyšitá...

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Nerozumím řeči tvojeho kmene, ale podepusuju v plném rozsahu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decebali, ... 

 Jinak nějak nechápu tu lehkou podrážděnost z tvé strany, ..., máš určitě vystudovanou nějakou opravdovou školu a netřeba tedy být uražen pravdou.

 

 

...

 

Reakce Docebala mi přišla dost přehnaná, původní vtip mě dost pobavil, ale otočit to tady zas do extrému a začít se navážet do lidí, co tam studujou nebo studovali, do vděčného cílu fanoušků japonských migrantů - neziskovek, to je ovčáčkovina jak vyšitá...

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

 

Se nedivte, když tady nestoudně urážíte jeho alma mater, pak má pocit, že je nějaký postižený. A navíc jej živí OSA, i to je diagnóza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6ee868d6375b66fd972712b13578409d.jpg

 

No, pokud by se to jmenovalo nějak jako: Black domina fucked submissive guy with giant strapon ...... tak by to mohla bejt docela prdel :-)

 

Pokud jsem v angličině udělal chybu, omlouvám se, ale jsem buran, který má A jako třetí cizí jazyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně to bylo na Lenina a pointa byla sedím u konzervy mam hlad ale  a bojím se ji otevřít

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUCKT 

https://www.muni.cz/bakalarske-a-magisterske-obory/26262-gender

 

práce s informacemi Ti jde ztuha, tak tady máš přímý proklik na přihlášku:

https://is.muni.cz/prihlaska/info?op=n;utyp=BM;uobor=26262;

 

V Praze můžeš taky, na Sokolově fakultě. Můžeš i v angličtině.

https://fhs.cuni.cz/FHS-9.html#3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...