Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Ze zahrádkářského fóra:

 

User 1: Ahoj, může mi někdo pomoct? Potřebuji prodloužit zahradní hadici. Jak to nejlíp udělám?

User 2: Proč ji chceš prodloužit?

User 1: Protože je krátká?

User 3: Kup si radši novou v plné délce bez prodloužení.

User 1: Proč, když chybí jenom 5 metrů?

User 2: Jo, ale hadice v celku je vždycky lepší.

User 3: Moje slova

User 4: Prohoba, vždyť chce jenom vědět, jak prodloužit hadici!

User 5. Ty se napřd nauč psát!

User 1: napřEd!

User 5: To mám nejradši, napřed potřebuje pomoc a pak ostatní buzeruje!

User 6: Tady je to čím dál horší. Já už jsem prodlužoval hadice, když ty jsi ještě sral do plenek!

User 1: Tak mi řekni,  jak tu hadici nejlépe prodloužím?

User 5: To bych na tvém místě nedělal.

User 2: Ještě jsi nenapsal, proč ji chceš prodloužit. Co s ní budeš dělat?

User 1: Zalévat zahradu.

User 7: Jakou máš zahradu?

User 1: Úplně normální, běžnou zahradu.

User 9: Víš ale, že některé rostliny nesnáší moc vody?

User 4: No tvl, vždyť chce jenom prodloužit hadici.

User 7: Ty se do toho nemotej ty kokote!

User 4: Starej se o sebe, čuráku.

User 1: Tak může mi někdo poradit?

User 12: V klidu, nehroť to. Já mám i jinou práci, než odpovídat na nějaký otázky nováčků.

User 1: Tak proč sem odpovídáš?

User 13: Nějakej chytrej, ne?

User 1: Vůbec ne, jenom bych chtěl prodloužit hadici.

User 2: No, já jsem asi před 10-ti lety hadici prodlužoval, ale vydržela jenom 1 rok. Od té doby

              nedám dopustit na hadici vcelku.

User 1: Jak jsi tu hadici prodloužil?

User 2: S prodloužením.

User 1: Jsi tam kus přidělal, nebo jak?

User 10: Proč nejdeš jednoduše do nějakého hobby marketu?

User 1: Jsem si myslel, že se napřed zeptám tady.

User 15: Já používám konev, není nic lepšího!

User 17: Jo, na to si vzpomínám? to byly časy. Dneska už nic nevydrží, všechno se hned rozbije.

User 1: Takže mi nikdo neporadí, jak prodloužit hadici?

User 15: Vykašli se na to a používej konev, navíc tě udrží v kondici!

User 1: Ale já už špatně chodím a nesmím nic těžkého nosit?.

User 18: Tak to jsi tady špatně!!!

User 5: Přesně tak!

User 1. Proč?

User 17: Tohle je zahrádkářské fórum, pokud máš problémy s chůzí a nošením, přihlaš se na

              zdravotní fórum.  

Admin: Tohle vlákno zamykám a User 1 má ban za spam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je takovy nepovedeny preklad anglickeho gagu. V originale to zni jako: U have 2 options...opt a - to be with your w.... a dedula neceka na opt b a vybere si rovnou byt se svou zenou tedy ?be?, coz zni foneticky jako b /opt b/, a v tom je ta komicnost originalu. Vypada to, jako by volil variantu b, aniz by vedel co to je, jen aby nemusel byt se svou zenou a on to pritom myslel presne naopak.

 

Tohle je je jeden z mnoha spatne prelozenych nebo spis neprelozitelnych anglickych vtipu.

 

Jsem teď nad tím přemýšlel a stále se mi to nedaří pochopit, jak to myslis. Chápu shodu slov {be} (být) a možnost B, ale nějak nerozumím. Jaká je pak podstata vtipu? Navíc tedy bohužel nevládnu tolik anglicky, ale myslím, že by třeba zvolil slovní spojení {to be} nebo přesně nechapu, jak se pozná, jak to dědula myslel. To pak lze chápat různě. Asi nejsem úplně bystrý, připouštím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezitím na magu:

User 1: Zdar chlapi, sháním svoje první lepší hodinky, můj limit je X Kč, víc do toho fakt dávat nechci, jiné investice a tak ?

User 2: No to je solidní začátek, akorát teda X je zrovna ta hranice, kde se to láme. Co třeba tohle .. ? Stojí sice X*1,5, ale kvalitou jsou úplně jinde.

User 1: Ty sou jmoc pěkný, ale je to už trošku přes limit.

User 3: Vzal bych rovnou tyhle .. na chrono24 teď šly starší za X*2,5 ale je to ZNAČKA a stejně bys u nich nakonec skončil, takže nakonec ještě ušetříš dost peněz.

User 4: Přidej kilo a kup si Rolby.

User 1: Díky kluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti zahradkari jsou fakt kokoti...to by se na chronomagu stat nemohlo!

ja bych zahradkarum nic nevycital, pred lety, kdyz jsem se tady registroval, jeden z mych prvnich dotazu bylo, jak otevrit Seiko 5 ze 70.let s netradicnim pouzdrem.

Krom toho, ze jsem byl oznacen za pitomce, dostal nekolik doporuceni, abych sel k hodinari, nebo at si koupim neco lepsiho, co funguje, jsem odpoved od nikoho nedostal. Smutnym dusledkem bylo, ze jsem sem znechucene nekolik mesicu ani nepachl, ban jsem ani nepotreboval... dnes uz se tomu jen smeju, takze jsem vlastne ve spravnym vlakne... :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k te gramatice. Gramatiku jsem se ucil naposledy tak pred 20 roky, takze vysvetlovat gramatiku si netroufam, ale kdyz se me nekdo zepta do u want to go or stay, tak ja mu neodpovim, i want to go, ale casto jen go. Mozna je to takhle gramaticky spatne, ale takhle proste mluvi lidi s kterymi mluvim anglicky. Ja si to laicky vysvetluji tak, ze ta cast want to je natolik jasna, ze je nevyrcena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...