Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

MÁTE DVOULETÉ DÍTĚ?

 

Z jejich pohledu

 

6:13 Budím se. Super!!!

6:50 Lítám nahatej po bytě a řehtám se. Táta mě honí.

7:05 Táta zakopl o nočník, kterej zapomněl večer vynést.

7:10 Jezdím kolem něj na motorce a pištím...

7:20 Stavíme s tátou hrad pro tyranosaura. Táta ho postaví a já ho rozkopu. Super!!!

8:05 Táta dřímá mezi troskami hradu. Chvíli si hraju sám... s tyranosaurem. Žere šmouly.

8:06 Tyranosaurus strčil svůj ocas tátovi do nosu. Na zadek dostanu já. Řvu.

8:30 Kouzelná školka, nuda, ale tátu to baví. Běhám dokolečka před televizí, dokud nespadnu na zem a neprásknu se do hlavy.

9:10 ? 9:40 Řvu.

10:00 Nemůžu najít tyranosaura. Táta se mě ptá, proč řvu. Řvu, protože neumím říct tyranosaurus.

10:40 Táta mi dává na zadek, abych měl proč řvát. Pak mi dá fixy, ať si kreslím.

10:50 Nakreslil jsem abstrakci vyjadřující pocity dvouletého dítěte, kterému nikdo nerozumí. Taťka valí oči.

11:05 Tak na koberec se prej nekreslí.

11:45 Oběd. Zas kuře. Plivu to do květináče.

12:30 Jdu spát po obědě. Táta má lepší náladu. ?Tak do postýlky, ty uličníku?. Lezu pod postýlku. Táta počítá do tří. Na tři se tam zaseknu. Řvu.

13:35 Konečně usínám.

14:15 Nudím se. Lítám nahatej a chechtám se. Táta mě honí.

14:30 Táta zakopl o nočník, kterej zapomněl vynést ráno.

16:00 Konečně jdeme ven. Na písku mi nějakej kluk chce vzít tyranosaura. Vezmu ho po hlavě hrabičkami. Řve. Táta mi dá na zadek. Řvu.

17:30 Půjčím si tříkolku od holčičky. Řve. Musím ji vrátit. Řvu.

18:40 Po večeři si hraju. Spravuju zrcadlo. Kladivem. Musím toho nechat, a tak skáču na balonu, dokud neprdne. Táta řve. Pak se usměje a říká, že jdu zítra do školky.

19:55 V postýlce mi říká pohádku. V polovině už chrápe. Ocas tyranosaura se pomalu blíží k jeho nosu.

Upraveno uživatelem rmx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajíc se ožral jak to prase, motá se po pasece a potká medvěda.
"Hele medvěde, pojď se vsadit že moje zaječice, jí má větší, než tvoje medvědice" .
Medvěd na to : "Zajíci já se s tebou nebudu o nic vsázet, jsi ožralej a kecáš blbosti"
.
Zajíc byl však neodbytný, tak nakonec medvěd souhlasil a domluvili se že druhý den přivedou v poledne své družky na palouk a tam to porovnají.
Zajíc se vyspal, poledne už skoro na krku a kouká jak medvěd vede medvědici k palouku. Tu si vzpomenul na sázku, chytl se za hlavu a povídá si "
"co já jen to tomu medvědovi nakecal, co budu teď dělat?"

Najednou uvidí želvu a povídá jí: "želvo želvičko, pomoz mi, mohu si tě na chvilku půjčit?"
Želva souhlasila a tak ji zajíc vzal pod paží a upaloval také na palouk.
Povídá medvědovi,: :"Medvěde nezlob se, moje stará zaječice leží v horečkách a nemohla přijít.
Tak sem ti alespoň přinesl ukázat jednu její filcku."

 

 

 

 

?Hádá se Američan, Rus a Slovák, kdo má vetší ozvěnu. Američan říká: "To já když vlezu u nás do Grand Canyonu a zařvu ´Helou!´, tak ještě půl hodiny slyším ´helou helou helou´." Rus mávne rukou a říká: "To já když vylezu u nás na Kavkaz a zařvu ´Zdrastvujtě!´, tak dvě hodiny potom slyším ´zdrastvujtě zdrastvujtě zdrastvujtě´." Slovák říká: "Chlapci, to je hovno. To ja keď vyleziem na Kriváň a zavolám ´Chlapi, do roboty!´, tak ešte týždeň počujem ´choď do piči, choď do piči´!

 

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...