Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Protože jsem jednoduchý, tak mně ty fotky těch chlapíku tady na posledních dvou stranách pobavili.

Ale co mně fakt sere, že tady musí stále někdo moralizovat a poučovat ostatní. To mi přijde zbytečné !

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně by zajímalo, jakou výdrž mají tihle kulturisté v těžkých manuálních pracích - třeba nakládání těžkých břemen, nošení uhlí nebo kopání výkopů.

 

8 kopnutí krumpáčem po 5 opakováních. Na tuto akci spotřebuje 2 proteinové kokteily, krabičku BCAA aminokyselin, dvě vaničky tvarohu a ampuli nandrolonu ... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde žena za doktorem. Doktor dopisuje papíry po předchozím pacientovi. Lehce zvedne oči, podívá se na pacientku a povídá: "Tak co, mladá paní, jak pokračuje naše hormonální léčba? Vidím, že máte trochu chlupatá ňadra." Žena odpoví: "No, pane doktor, táhne se to až dolů ke koulím a to je věc, o které bych s váma chtěla mluvit."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde žena za doktorem. Doktor dopisuje papíry po předchozím pacientovi. Lehce zvedne oči, podívá se na pacientku a povídá: "Tak co, mladá paní, jak pokračuje naše hormonální léčba? Vidím, že máte trochu chlupatá ňadra." Žena odpoví: "No, pane doktor, táhne se to až dolů ke koulím a to je věc, o které bych s váma chtěla mluvit."

:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...