Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Trnul bych hrůzou, že tu nabidku přijme. Nechci pana principála podceňovat, ale živě si představuju ty youtube záběry z průmyslových kamer, jak šikovný skladník najíždí vysokozdvižným vozíkem do první stojny naložených regálů... a pak už se všechno kolem jenom hroutí.

 

Edit: pochopitelně by za to nemohl Jenda, ale Rusové, Hrad, Bába a ostatní estébáci, kteří se spojili, aby ho zničili...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Náhodou, třeba by se ze záběrů bezpečnostních kamer dal sestříhat remake tohoto slavného instruktážního filmu o bezpečnosti práce...

PS: Ta podoba by byla 2:

Diky za pripomenuti toho uzasneho videa. Ve skolnim obdobi a navsteve ruznyvh dilen bylo fakt nase oblibene a uplne jsem na nej zapomel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prdel  :lol2: .  

Ale smutné je, že mu na to ty ovce, panikáři a hysteři skáčou .... smutná doba.

 

"Nekritizujte, jako. My děláme maximum, jako. Ne vy. Ale byl tam novinář, který to na mě zkoušel, jakej jsem nejsem. Prosim vás. Ten člověk vůbec neví, co je krizové řízení, jo. Já jsem to xkrát zažil. Když byly povodně, když vám bouchne chemička, ano? A já Vojtěchovi pomáhám, on on on on je právník, on nikdy... Jako pro nás všechny je to absolutně neuvěřitelná situace, to tady snad od 2. světové války nebylo, co se děje, jako. Takže, takže jako ano, možná někdy mluvim nepatřičně, ale to není nic proti němu, jako. On dělá maximum. Děláme to všechno za pochodu. Ako, my sme rozšířili ty laboratoria, je rozšířené to testování, ano, teďka všude shání a každý může říct jak stě byli připraveni. No ale, státní hmotný rezervy, já se zeptám, že kdo rozhodl o tom, že tam měli jenom deset tisíc těch respirátorů, no, ale my jsme to nebyli, jo, a kdo to mohol vědět, že bude celý svět nakupovat, vlastně, ano, všichni. Jo, protože samozřejmě velký problém je, že ta Evropa to nedala. Ta Itálie to neustála. Ona vlastně, my máme všechny lidi, ale teďka máme už sedm států nákazy. Dneska máme lidi, kteří se nakazili cez Španělsko, cez další státy, takže není to už Itálie. Nejdřív jsme měli Itálii a Bostonskou konferenci, ano. A potom samozřejmě došlo k nekontrolovanému přenosu u tý sestry Frýdek-Místek, u toho řidiče, který ještě je na Bulovce."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prdel  :lol2: .  

Ale smutné je, že mu na to ty ovce, panikáři a hysteři skáčou .... smutná doba.

 

"Nekritizujte, jako. My děláme maximum, jako. Ne vy. Ale byl tam novinář, který to na mě zkoušel, jakej jsem nejsem. Prosim vás. Ten člověk vůbec neví, co je krizové řízení, jo. Já jsem to xkrát zažil. Když byly povodně, když vám bouchne chemička, ano? A já Vojtěchovi pomáhám, on on on on je právník, on nikdy... Jako pro nás všechny je to absolutně neuvěřitelná situace, to tady snad od 2. světové války nebylo, co se děje, jako. Takže, takže jako ano, možná někdy mluvim nepatřičně, ale to není nic proti němu, jako. On dělá maximum. Děláme to všechno za pochodu. Ako, my sme rozšířili ty laboratoria, je rozšířené to testování, ano, teďka všude shání a každý může říct jak stě byli připraveni. No ale, státní hmotný rezervy, já se zeptám, že kdo rozhodl o tom, že tam měli jenom deset tisíc těch respirátorů, no, ale my jsme to nebyli, jo, a kdo to mohol vědět, že bude celý svět nakupovat, vlastně, ano, všichni. Jo, protože samozřejmě velký problém je, že ta Evropa to nedala. Ta Itálie to neustála. Ona vlastně, my máme všechny lidi, ale teďka máme už sedm států nákazy. Dneska máme lidi, kteří se nakazili cez Španělsko, cez další státy, takže není to už Itálie. Nejdřív jsme měli Itálii a Bostonskou konferenci, ano. A potom samozřejmě došlo k nekontrolovanému přenosu u tý sestry Frýdek-Místek, u toho řidiče, který ještě je na Bulovce."

 

post-5320-0-92179300-1584279157_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem rád, že Babiš není úplně dobrej rétor. Kombinace týhle pohnutý doby + Bábovejch vlastností + dokonalýho řečnickýho umění elektrizujícího davy (jaký měli třeba Fidel, Benito nebo Adolf) by už byla docela děsivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-30673-0-41578100-1584288213_thumb.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...