Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Nehledě k tomu, že nechápu, proč jsi na to zakládal nové vlákno. Když ti to přišlo vtipné, tak jsi to mohl dát do vlákna HUMOR, kde je klipů z Youtube spousty.

Už jsem to sloučil, ale je to strašná debilita, skoro se stydím, že jsem to rovnou nesmazal. Holt každej se smějem něčemu jinýmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatý vejce natvrdo, který ortdodoxním chronomaniakům navštěvujícím jen tento web pomohou rozšířit obzory nejen do kulinářské oblasti...

Jako že by někdo neznal božskou Ariu Giovanni? Tomu se mi v dnešním světě, kdy jsou prakticky všechny informace dostupné na konečcích prstů, nechce věřit. Péčko už překonalo dobu tabu i módnosti a je z něj mainstream. Neznalost hlavních představitelek branže pak hraničí se společenským faux pas :D :D :D. BTW, dělá i výborný špagety.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Na papežském koncilu si vzal slovo jeden z kardinálů a praví:

 

"Drazí bratři, kontaktovala mě firma Coca-Cola a nabídla nám 3 miliardy dolarů jako dar církvi".

 

V místnosti to radostně zašumí a kardinál pokračuje:

 

"Má to však jeden háček. Chtějí, abychom v modlitbě 'Otče náš' zaměnili 'chléb náš každodenní' za 'Coca-Colu každodenní. A tak se tedy ptám - kdy nám končí smlouva s pekárnama"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že by někdo neznal božskou Ariu Giovanni? Tomu se mi v dnešním světě, kdy jsou prakticky všechny informace dostupné na konečcích prstů, nechce věřit. Péčko už překonalo dobu tabu i módnosti a je z něj mainstream. Neznalost hlavních představitelek branže pak hraničí se společenským faux pas :D :D :D. BTW, dělá i výborný špagety.

K nám na vesnici ale nic takovýho fakt nedorazilo. Aria, říkáš? A faux-paux? :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...