Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Paní učitelka vítá děti ve druhé třídě a ptá se, co dělaly v létě o prázdninách.

Přihlásí se Alenka: "Prosím, já jsem si hrála na písku."

"Výborně, Alenko. A když napíšeš na tabuli bez chyby PÍSEK, dostaneš lízátko."

Alenka jde, napíše PÍSEK, a dostane lízátko.

Pak se hlásí Pepíček: "Prosím, já jsem si hrál na písku s Alenkou!"

"No to je pěkné, Pepíčku. Teď napiš na tabuli HRA, a když to bude bez chyby, dostaneš taky lízátko."

Pepíček napíše HRA a dostane lízátko.

Přihlásí se Dežo: "Ne, ja jsem si chtěl hrát s Alenkou a Pepíčkem, ale oni po mně házeli kameny a nadávali mi do cigánů!"

"No to od nich nebylo pěkné!", povídá paní učitelka. "Ale když napíšeš bez chyby BEZPRECEDENTNÍ RASOVÁ DISKRIMINACE ROMSKÉ MENŠINY, dostaneš i ty lízátko."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V Chánově na sídlišti vlivem uniku plynu vybuchne v pondělí v deset hodin

dopoledne panelák, ve kterém bydlí devatenáct rodin cikánů a jedna rodina

bílých gadžů. Všichni cikáni zahynou pod troskami, jenom bílí gadžove

přežijí.Pozůstalí cikáni z okolních paneláků jsou tímto jevem natolik

rozrušeni, že uspořádají před budovou Městského úřadu demonstraci a

požadují vysvětlení od šéfa záchranného sboru, jak je možné, že všichni cikáni v

baráku zařvali a bílý kurvy přežily ....Šéf záchranného sboru jim to

vysvětlil: "Kdybyste všichni chodili do práce jako ty bílý kurvy, tak se vám taky nic nestalo !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...možná vám přijdu moc útlocitnej,hloupej....blbej...nebo si dosaďte cokoliv,s tím žít dokážu. Ale jisté věci mi opravdu vadí,každý máme tu hranici jinde. Zřejmě jsem nezvolil vhodnou cestu,asi jsem se měl před vlastním smazáním zkusit nejdříve s Karlosem domluvit. Nevznikla by potom z toho taková bublina.

Tudíž se tímto Karlosovi omlouvám(za způsob provedení svého zásahu),vás ostatní bych chtěl požádat,abyste to dál nerozmazávali. A zkuste,prosím,brát při vkládání vtipů v potaz i to,že se to může někoho dotknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
No...možná vám přijdu moc útlocitnej,hloupej....blbej...nebo si dosaďte cokoliv,s tím žít dokážu. Ale jisté věci mi opravdu vadí,každý máme tu hranici jinde. Zřejmě jsem nezvolil vhodnou cestu,asi jsem se měl před vlastním smazáním zkusit nejdříve s Karlosem domluvit. Nevznikla by potom z toho taková bublina.

Tudíž se tímto Karlosovi omlouvám(za způsob provedení svého zásahu),vás ostatní bych chtěl požádat,abyste to dál nerozmazávali. A zkuste,prosím,brát při vkládání vtipů v potaz i to,že se to může někoho dotknout.

....tak mě se třeba líbí tenhle :D

 

 

Kecaj spolu dvě cikánky, ta první říká:

"Včera jsem byla u gynekologa a prohlížel mi poštěváka".

Ta druhá říká: "A kundu vidět nechtěl?" "Ne, na tebe se neptal."

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu co se tady řešilo-vtipy jsou snad na všechno-od cigánů,přes černochy až po boha-no a že tu zrovna poslední dobou jsou samé vtipy o cigánech-a co???Každý je zná a snad každý si chce přihřát trochu svojí polívčičku.

 

Taky něco vo jiné barvě pleti než je ta bílá.

 

Víte proč mají černoši bílé dlaně a zuby???

Bo když je pánbů udil,tak se tyčky drželi rukama zubama aby mu nespadli :thumbsup_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...