Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Máte krásnou zahradu, pěkně udržovaný trávník, spoustu kytek. Kdo se o to stará?

Manžel, je to jeho koníček. Trávu stříhá skoro pořád a o kytičky se taky hodně stará. Dělal to vždycky, i když byl předsedou ČSSD. Pamatuji si, že tady kolikrát běhal se sekačkou a baterkou v ruce, když přijel v noci a zdálo se mu, že tráva potřebuje ostříhat. Někdy ostříhal půlku zahrady ráno, pak odjel a druhou půlku dělal za tmy.

 

Uplne na me z monitoru strikalo stesti a takova ta nefalsovana rodinna pohoda. Doporucuji toto . Ma to asi pul hodiny, ale rozhodne me to nenudilo. Zvlaste pasaz kdy Jirka prichazi domu a Petra vola: Jirko, Ty me ani neobejmes??? Jirka: Ehm, no, to vis, to ty kamery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad brocolli, walnut a mushroom:

 

Ctyri sourozenci z Ciny se prestehuji do Ameriky, zeme zaslibene. A aby si pojistili svuj zivotni uspech, tak si zmeni sva puvodni jmena na americka. Z Chu se stane Chuck, z Bu Buck. No a Fu se svoji sestrou Su se radeji vrati zpatky.

 

Skalisi, Čínani nemají "B". I Bratislava je v činštině Polatislava :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, do jakého vlákna to dát, ale chci se s vámi o to podělit. Mnozí jste tento rozhovor v ,,Uvolněte se prosím" asi viděli... Já ne, tak mi poslal kamarád odkaz, to prostě musíte vidět :DStriptérka, jež kandidovala do PS PČR za Nezávislou Erotickou Iniciativu...

 

Video

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle mi poslala kamoska. :)

 

Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá něco víc a daruje nazpátek

něco většího ...

 

Dej jí semeno, bude mít dítě, dejte jí dům a udělá vám domov, dejte jí

potraviny a udělá vám jídlo, dejte jí úsměv a ona vám dá svoje srdce.

 

Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané a vrací muži v mnohem

větší formě.

 

Takže pánové pozor - pokud dáte ženě h...o, buďte připraveni

 

přijmout tunu sraček .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...