Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Tento ma dnes celkom pobavil... :smile_anim:

 

Pani učiteľka sa pýta v triede: ?Keď päť vtákov sedí na plote a jedného zastrelíte, koľko ich tam ostane naďalej sedieť?? Ferino sa prihlási a vraví: ?Ani jeden, pani učiteľka, všetci odletia pri výstrele.? Pani učiteľka prikývne a odpovedá mu: ?Správna odpoveď je štyri, ale páči sa mi tvoje rozmýšľanie, Ferko.?

 

Na to Ferino hovorí: ?Pani učiteľka, aj ja mám pre Vás jednu otázku. Sedia na lavičke tri ženy a každá z nich líže zmrzlinu. Prvá tak opatrne z boku, druhá z hora cmúľa celú, skoro už aj kornútok a tretia jemne hryzká vrch. Ktorá z nich je vydatá?? Učiteľka sa začervená, ale nakoniec odpovie: ?Podľa mňa tá druhá, ktorá si to dáva celé do úst.? Ferino: ?Správna odpoveď je tá, ktorá má na prste obrúčku, ale páči sa mi Vaše rozmýšľanie pani učiteľka.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádám moderátora ,že kdyby pointu tohoto vtipu zase poznal už od druhé věty jako minule,ať to dále nečte a nevyvolává zde konfrontační nálady:---- Velmi ukřičená, neatraktivní žena s hrubými rysy vchází do Tesca

# s dvěma dětmi za sebou, křičíce na ně oplzlosti celou cestu k

# hlavnímu vchodu.

# Vrátný u vchodu jí říká: "Dobrý den madam, vítejte v Tescu, máte

# nádherné dětičky. To jsou dvojčata?"

# A ta tlustá škaredá žena přestane křičet a potáhne nosem:

# "Samozřejmě, že nejsou. Starší má devět a mladší sedm.

# Proč si myslíš, že jsou dvojčata? Copak vypadají stejně, ty

# idiote?"

# "Absolutně ne", odpovídá jí vrátný. "Jen nemůžu uvěřit tomu,

# že Vás někdo šukal dvakrát.."

Upraveno uživatelem HonzaX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři ztroskotanci Rus,Američan a Čech se zachrání na ostrově, ale jsou vzápětí zajati místními lidožrouty.

Jejich náčelník má ale dobrou náladu,protože akorát dojedli misionáře a tak jim učinil nabídku:

,,Dám vám každéhu dvě skleněné koule, a když mi s nimi zítra ráno předvedete, co jsem ještě neviděl, tak vám dám svobodu.''

Další den ráno jde do stanu ,kde byl zavřený Rus a ten tam s koulemi dovedně pohazuje a žongluje jak v cirkuse.

Náčelník na to: ,,Tohle u nás umějí i malé děti -sežrat.''

Jde do stanu s Američanem a ten tam s koulemi levituje a svojí myslí přikazuje koulím různé pohyby.

Náčelník na to: ,,Tohle u nás dělá naš šaman při každé slavnosti-sežrat.''

Nakonec vejde do stanu k Čechovi a za chvílku vybíhá ven s vytřeštěnýma očima a volá:

,,To jsem ještě neviděl - jednu ztratil, druhou rozbil!!''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede chlap s náklaďákem po dálnici, špatně odhadne výšku nákladu a zasekne se pod mostem. Za chvíli dorazí policejní auto, jeden policista přijde ke kabině, ve které sedí nasraný šofér a ptá se : "Tak co, řidiči, zasekl jste se, že?" "Ne ty kokote, vezu most a došel mě benzín."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • adasek uzavřel téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...