Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník milosklikar

u nás na tržnici :)

 

post-3584-016126700 1292427532.jpg post-3584-072972900 1292427538.jpg post-3584-064024200 1292427543.jpg

post-3584-095640300 1292427548.jpg post-3584-042206500 1292427553.jpg post-3584-036169300 1292427559.jpg

post-3584-076216600 1292427563.jpg post-3584-052674400 1292427568.jpg post-3584-067882100 1292427573.jpg

post-3584-033326000 1292427578.jpg post-3584-019822100 1292427583.jpg

 

Vím že je to humorné, ale chtěl bych vidět nás čechy jak zvládáme vietnamštinu. Oproti cikánům jsou pro mě pracovitý národ a rád si u nich zeleninu bez posměšků koupím. Spíš se usmívám nad liskou přízemností a hloupostí. Můžeš i nemusíš brát osobně....

EDIT: formát bys u mě byl, kdybys jim poradil jak se to píše správně a ne to foti a dávat k poměchu na fórum

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že je to humorné, ale chtěl bych vidět nás čechy jak zvládáme vietnamštinu. Oproti cikánům jsou pro mě pracovitý národ a rád si u nich zeleninu bez posměšků koupím. Spíš se usmívám nad liskou přízemností a hloupostí. Můžeš i nemusíš brát osobně....

 

v poho, já k nim chodim na gáblík a nic proti nim nemám, ale můžou si to nechat čechem napsat, to zase jo :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Dle hodnocení, jež mě nepřekvapuje, vidím, že český národ je a bude stále škodolibý a vůči jiným národům netolerantní....

Perte mínusy o sto šest, posmívejte se vietnamcům a kupujte zeleninu v supermerkádech....

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

A nekteri nechapou srandu...

 

Tohle mi nepřijde srandovní, ale každý má jiný smysl pro humor.

někdo ho živí na úkor někoho

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle hodnocení, jež mě nepřekvapuje, vidím, že český národ je a bude stále škodolibý a vůči jiným národům netolerantní....

Perte mínusy o sto šest, posmívejte se vietnamcům a kupujte zeleninu v supermerkádech....

 

Se div, jsi ve vlákně Humor, moralizovat můžeš jinde. Hřusky mi přišly nesmírně ftipný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milosi, tohle mame kazdy nastaveny jinak.

Ja si myslim, ze ac nejsem multikulturalista Kocabova strihu, tak jsem a priori nerasista, a tohle me pobavilo.

Mam u nas sve oblibene vietnamske vecerky, kam chodim rad nakupovat, serou me burani, co obsluze tykaji, proste proto, ze jsou vietnamci. Ale tohle me proste pobavilo, stejne jako by me pobavila obracena situace, o ktery jsi psal (Cech vietnamsky...), kdyby nastala a ja ji rozumel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

V Litomyšli je super bistro kde Vietnamci prodávali Kebab a byl to Gyros, během doby, co jsem jedl se dvacet lidí posmívalo, že to maj blbě a stějně si objednali Kebab. když jsem jim řekl, že to mají blbě napsaný, že kebab je mletý maso, tak byly šťastný. Asi na ně každej s..e. Bejt to Čech, tak mě pošle někam a řekne mi ať se starám o své. O tom mluvím. Poud někdo pochopí, dobře mu, pokud ne , také....

A hodnoťte i pravopis, jsme přeci ve vlákně HUMOR, ne?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Se div, jsi ve vlákně Humor, moralizovat můžeš jinde. Hřusky mi přišly nesmírně ftipný :)

 

Moralizovat nechci, to je o emoční inteligenci :smile_anim: Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle hodnocení, jež mě nepřekvapuje, vidím, že český národ je a bude stále škodolibý a vůči jiným národům netolerantní....

Perte mínusy o sto šest, posmívejte se vietnamcům a kupujte zeleninu v supermerkádech....

 

Já i přesto, že jsem cizinec, jsem toho názoru, že když žiju v cizí zemi, tak bych se měl přizpůsobit zvyklostem a snažit se naučit jazyk.

Vietnamští prodejci mi nevadí, ba naopak, ve většině případu mají lepší zeleninu a ovoce, nemluvě o lepším přístupu (ač je kolikrát cítit, že je to jen předstírání) ale co mi na nich vadí je, že jejich snaha naučit se češky je blízká nule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moralizovat nechci, to je o emoční inteligenci :smile_anim:

 

Nechci to nějak pitvat, ale když vidíš humorné video, kde si někdo rozbije držku, nebo narazí p...l, tak se tomu nikdy nezasměješ? ...emoční inteligence..

 

To je fuk. Mně to příjde ftipný, tobě né, o nic nejde.

 

Nevim proč, ale připomnělo mi to historku, kdy můj bejvalej kamarád jezdil na fesťáky se stánkem. Na jednom takovym, kde byla spousta pankáčů, neprozřetelně napsal na ceduli Hamburger a Coca-Cola, Pankáči ho málem hnali vidlema. Jakmile to přepsal na Sekaná v housce a Kofola, tak tam měl frontu jak kráva. Ale to je věc jiná:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Nechci to nějak pitvat, ale když vidíš humorné video, kde si někdo rozbije držku, nebo narazí p...l, tak se tomu nikdy nezasměješ? ...emoční inteligence..

 

To je fuk. Mně to příjde ftipný, tobě né, o nic nejde.

 

Nevim proč, ale připomnělo mi to historku, kdy můj bejvalej kamarád jezdil na fesťáky se stánkem. Na jednom takovym, kde byla spousta pankáčů, neprozřetelně napsal na ceduli Hamburger a Coca-Cola, Pankáči ho málem hnali vidlema. Jakmile to přepsal na Sekaná v housce a Kofola, tak tam měl frontu jak kráva. Ale to je věc jiná:)

 

Nezlob se, ale pro mě příměr mimo mísu. Něštěsí druchých se fakt nesměju. Ale příjde mi, že se to posouvá někam jinam, než jsem zamýšlel. Prostě mi nepřijde směšné, že cizinec neumí přesně napsal název potravin. Věřím, že kdyby Čech prodával zeleninu ve Vietnamu, což je asi nesmysl, tak by to asi taky neměl správně. Nic jiného jsem tím nezamýšle. Prostě a pouze mi, smát se tomu, přijde takové ....abych nikoho neurazil.... "české":smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se, ale pro mě příměr mimo mísu. Něštěsí druchých se fakt nesměju. Ale příjde mi, že se to posouvá někam jinam, než jsem zamýšlel. Prostě mi nepřijde směšné, že cizinec neumí přesně napsal název potravin. Věřím, že kdyby Čech prodával zeleninu ve Vietnamu, což je asi nesmysl, tak by to asi taky neměl správně. Nic jiného jsem tím nezamýšle. Prostě a pouze mi, smát se tomu, přijde takové ....abych nikoho neurazil.... "české":smile_anim:

 

 

 

Hele fakt je to fuk.. Nemyslim si, že to je jenom záležitost čechů. Amíci si dělaj bžumdu z naplavenin kvůli akcentu, japonci kvůli kérkám z polívek atd..Ale pokud věříš, že né, tak prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejvíc pobavilo, že jakýsi fanatický pseudo antirasista tu všechny zblázní a pak všichni píšou, jak mu Vietnamci nevadí, že k nim chodí rádi. Bez emoční inteligence, jedou Vietnamci v 80% obchodu s padělkama a šmelinou. Nevím, jestli smardlavé zboží, tržnice a historická centra měst narvaná Vietnamci (krásná ukázka je Telč) je to pravé. To jen čistě bez emocí a bez rasismu.

 

Chce mi někdo tvrdit, že třeba takový Němec by se neměl zasmát Čechovi, který by schreiben psal schailen? Nebo by to byl rasista? Miloš by měl spíš relaxovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Hele fakt je to fuk.. Nemyslim si, že to je jenom záležitost čechů. Amíci si dělaj bžumdu z naplavenin kvůli akcentu, japonci kvůli kérkám z polívek atd..Ale pokud věříš, že né, tak prosím.

 

To já nepopírám, ani jsem to v nejmenším nenažnačil. bavím se o nás. neodbočuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • adasek uzavřel téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...