Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Plukovniku, sakra, uz trosku brzdi s tema sra*kama.

Kocka spici na kole od auta, to by se mozna jeste dalo, ale nadherna roztomila tuliva kotatka bez posilat e-mailem zenskejm na matersky (i kdyz ta moje by Te za to dala do spam listu) a nedavej to sem, tohle je kurwa prevazne maskulinni spolecnost, ktera se povetsinou zajima o hodinky a dalsi veci, co zvedaj machrindex...

Projdi si svych 225 postu a podivej se, co to je vetsinou za brak, vztazeno k tematum fora...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plukovniku, sakra, uz trosku brzdi s tema sra*kama.

Kocka spici na kole od auta, to by se mozna jeste dalo, ale nadherna roztomila tuliva kotatka bez posilat e-mailem zenskejm na matersky (i kdyz ta moje by Te za to dala do spam listu) a nedavej to sem, tohle je kurwa prevazne maskulinni spolecnost, ktera se povetsinou zajima o hodinky a dalsi veci, co zvedaj machrindex...

Projdi si svych 225 postu a podivej se, co to je vetsinou za brak, vztazeno k tematum fora...

 

Od tebe to sedí jdi si hledat minikino na nett to dovede každej kašpar sám a do té společnosti se radši neřaď.V případě že se ti to nelíbí tak sem nelez a zůstaň si ve vláknu pro hodinky když jsi tak zarytej.Mě se tu spousta vtipů fotek atd také nelíbí ale v životě by mě nenapadlo to někomu kritizovat.Dáno holt asi věkem.V 25 bych taky asi remtal.Ty koťata mi tam nechtěně ulítli protože tu po mě skákala moje 3 letá holka.Dále jsem tu byl kritizovámn za fota z jinejch servrů tak na to bych se chtěl obhájit tím že ty obrázky, fota atd mám spoustu let v PC a nikdy jsem si nevšiml že maj třeba i logo.Ale šahnem si na srdce ve směs všechny obrázky fota atd zde jsou z netu od všech.Nejsem konfliktní člověk ale nenechám do sebe narážet.Vše se dá vyřešit slušně a v klidu.Zde je vlákno Humor a bohužel ne všechny příspěvky budou všem po vůli.V případě že budeš mít ještě něco tak písni SZ nebudem to tu špinit dohady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo... Trochu pochopeno, trochu nepochopeno, ale to je asi jedno... nemám nějak náladu se v tom babrat.

Nicméně, jedna jediná věc - opatrně s tím věkem, to, co jsi napsal, je hloupý. Nikdy nevíš, co má kdo v kolika letech za sebou. A věř mi, že existuje plno starejch blbců, stejně tak jako plno mladejch chytrejch lidí.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plukovnik, boo-beek:

co tak dat si pred obedom v klude caj z medovky lekarskej? Vraj to pomaha...

 

Bylo to zbytečný.A to kočky moc v oblibě nemám.Možná na talíři :guiltysmiley: ale to jsem nezkoušel.Když opominu to že mě bratr pozval do čínské restaurace na oběd kde mi oznámil že se žení.A po týdnu byla z oné restauračky natočená reportáž o vaření koček a pejsků a dali to do večerních zpráv.Jestli šlo o konkurenční boj se asi nedozvíme.Ale chutnalo at to bylo co to bylo.Jsem v klidu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo... Trochu pochopeno, trochu nepochopeno, ale to je asi jedno... nemám nějak náladu se v tom babrat.

Nicméně, jedna jediná věc - opatrně s tím věkem, to, co jsi napsal, je hloupý. Nikdy nevíš, co má kdo v kolika letech za sebou. A věř mi, že existuje plno starejch blbců, stejně tak jako plno mladejch chytrejch lidí.

 

 

 

Ok.V poho :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vřele doporučuju poslechnout a nezapomenout vzít kapesník,protože vám potečou slzy smíchu fakt ňůno toto

 

http://www.uloz.to/7763659/158-mazi-wav

 

 

 

To nemůže být pravda? Že ne?

 

EDIT: Tak jsem si přečetl i ten článek... no potěš...

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...