Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

African: hustýýýý :). Teda to je odvaha. Já bych se teda neodvážil něco takového dát na web :D

 

 

 

Docela jsi se vybarvil. :-))

 

Já bych si neodvážil pomyslet na to, že si dám něco takového na sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni Aukro,jen pro p...l jsem kouknul co se tam prodava za Rolex,nedelal jsem si iluze ze tam narazim na origo,ale tohle me fakt prekvapilo,co uz se tam prodava,to uz neni ani pro zasmani,to IMHO neni uz ani replika,to je total SHIT,doporucuji perfektne nanesena lumi,a index na 6 !!!!!!Posted Image

 

http://aukro.cz/role...1976889749.html

post-13493-048229200 1323050861.jpg

Upraveno uživatelem lexa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni Aukro,jen pro p...l jsem kouknul co se tam prodava za Rolex,nedelal jsem si iluze ze tam narazim na origo,ale tohle me fakt prekvapilo,co uz se tam prodava,to uz neni ani pro zasmani,to IMHO neni uz ani replika,to je total SHIT,doporucuji perfektne nanesena lumi,a index na 6 !!!!!!

pruhledne sroubovane spodni vicko(tzv.skeleton) :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč hned kupovat Rolex, když nabízí 5 kšiltovek za 1 Kč?

 

 

Dnesni Aukro,jen pro p...l jsem kouknul co se tam prodava za Rolex,nedelal jsem si iluze ze tam narazim na origo,ale tohle me fakt prekvapilo,co uz se tam prodava,to uz neni ani pro zasmani,to IMHO neni uz ani replika,to je total SHIT,doporucuji perfektne nanesena lumi,a index na 6 !!!!!!Posted Image

 

http://aukro.cz/role...1976889749.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se moc moc těším kucí na první srazík s Vámi, musím si udělat čas. Rád Vás všechny osobně poznám :gora:

 

 

 

 

Jé jej, mám se bát ? Z některých věcí mám respekt a vím, že se mi nebudou líbit aniž bych je zkoušel.

 

HELE BUDEME KAMARÁDI JO ??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé jej, mám se bát ? Z některých věcí mám respekt a vím, že se mi nebudou líbit aniž bych je zkoušel.

 

HELE BUDEME KAMARÁDI JO ??????

 

:D Dobře, tak tedy jenom kamarádi :cheers: Ne, neboj, mě ty fotky rozsekali o trochu Víc než Vás, jsem u toho brečel smíchy, hlavně se mě líbí celé to pozadí s tím plyšovým ptáčkem" Mám přítelkyni a čekám rodinu, tekže upřímně, mě Vaše kadiďůlky nezajímají, není čeho se bát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Dobře, tak tedy jenom kamarádi :cheers: Ne, neboj, mě ty fotky rozsekali o trochu Víc než Vás, jsem u toho brečel smíchy, hlavně se mě líbí celé to pozadí s tím plyšovým ptáčkem" Mám přítelkyni a čekám rodinu, tekže upřímně, mě Vaše kadiďůlky nezajímají, není čeho se bát :D

 

 

Uf tak teď to ze mně spadlo.

 

Tak já na ten sraz tedy jdu klucí.:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan magistr se asi trochu rozčílil..

 

 

 

 

TAK TAKHLE za chvíli napíši České pojišťovně.

 

Vím že si nepomůžu, ale alespoň si upustím tlak.

 

Platím pojistku za byt a garáž, která je v areálu v zastavěné oblasti přes 8000 kč ročně,

 

Minulý měsíc mi ji zřejmě nějaké fetky vykradli i přes dvoje vrata.

 

 

 

A teď se podržte.

 

Na garáž se vztahuje jeden z mnoha dodatků a tudíž i vyjímek.

 

NEJSOU V GARÁŽI PŘECI LOGICKY POJIŠTĚNÉ VĚCI , které SOUVISÍ S AUTEM a tudíž ani mé tři páry letních komplet sad, které tam mám ( měl jsem) a jsou v pr..i !

 

Co bych v té garáži asi tak měl mít, když ne ta kola věci na auto, tedy navíc zahrádky atd atd., mám to mít raději v obývacím pokoji u televize ????

 

 

 

DEJTE SI PROSÍM VŠICHNI VELIKÝ POZOR NA ČESKOU POJIŠŤOVNU A JEJÍ TRIKY

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...