Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Jsem alergický na "zpěváka" Rytmuse, protože nemám rád hloupé lidi. Ale proti gustu...

Tohle mě ovšem velmi pobavilo. (snad to zde už není)

 

Slovenská policie mě dostala :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky fakt nevypadají špatně, ale neznám je.

Jinak no prý je to tak nejlepší. Jak kvůli nemocem tak díky tomu že sladit dýchání a masáž aby byla prospěšná běžný člověk takřka nemůže zvládnout. Tedy nejsem expert, ale tohle mě říkala zdravotní sestra tak jí věřím:) A ted jsem jel párkrát šalinou (auto v servisu) a tam byly nálepky na oknech říkající přesně to stejné co Vinnie i když ne tedy doslovně..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vážně už se doporučuje jen masáž bez dýchání?

 

Ano, nová metodika vychází z toho, že v těle zůstala okysličená krev a že při nepřímé masáži srdce dochází vlivem stlačování a uvolňování hrudníku i k mikrovdechům, které stačí, takže to prý stačí a je to dokonce snad i účinnější.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní ranní rozhovor v posteli:

 

ona: "jé, tyhle hodinky tikají děsně rychle, rychleji než ty staré" (staré = manuální nátah)

já: "tyhle jsou modernější a mají 28.800 herzů" (výslovnost "herců")

ona: "a jak ty herce spočítali? a co herečky?

 

Ano, bylo to hned po probuzení a ne, není to blondýna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vážně už se doporučuje jen masáž bez dýchání?

 

:offtopic:

Jop, aj na SK staci len nepriama masaz srdca. Dychat mozes starym znamim 30:2, ale bez resuscitacnej rusky by som to hocikomu nerobil. Aj ked, je to lepsie, pretoze len nepriamou masazou sice vznika mikroprudenie, ako pisal pavča, avsak treba si uvedomit, ze cloveku sa okyslicu krv AZ v plucach. Kym sa tam ten vzduch dostane, musi prejst cez fyziologicky mrtvy dychaci priestor tj. priedusnica + priedusky - co tvori cca 25cm.. pri spravnej masai srdca s frekvenciou 2 za sekundu sa ten vzduch bude len tak premavat hore dolu.. Dychanie z ust do ust je preto lepsie, ale ako som pvedal, bez rusky by som to hocikomu nerobil.. a podla zakona to uz ani nemusite robit.

 

edit: neda mi to sem nenapisat: KED uz by ste niekoho resuscitovali, aspon mu zaklonte hlavu a mrknite ci nezapadol jazyk, ina ak cela ta uzasna mikrocirkulacia bude naho... :)

Upraveno uživatelem FiXilVer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní ranní rozhovor v posteli:

 

ona: "jé, tyhle hodinky tikají děsně rychle, rychleji než ty staré" (staré = manuální nátah)

já: "tyhle jsou modernější a mají 28.800 herzů" (výslovnost "herců")

ona: "a jak ty herce spočítali? a co herečky?

 

Ano, bylo to hned po probuzení a ne, není to blondýna ;)

 

Ženy bývají roztomilé :)

Edit: a my jsme magoři, parametry v Hz, to je taky téma do postele ;)

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženy bývají roztomilé :)

Edit: a my jsme magoři, parametry v Hz, to je taky téma do postele ;)

 

Je videt, ze "Ona" ma hodinky evidentne na haku :-)

Co se KPR tyce: jako lekar potvrzuji, je to tak. 1. Zavolat RZP 2.zahajit neprimou srdecni masaz. 3. nezdrzovat se zjistovanim, jestli pulz "nenaskocil", masirovat do prijezdu RZP.

Btw.: snad ani v SR neni zpusob poskytovani neodkladne prvni pomoci osetren zakonem, spise doporucenimi odbornych spolecnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...