Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Mnohokrát jsem tady žádal o překlad, tak teď zase já. Na té pravé tabuli je:

a na té levé:

výhradně pro BMW Alpina pana Schnitzera (nejsem fanda do aut, takže mi to nic neříká - nějaký závodník? )

 

 

:D Dik Patriku , lepsi nez ta cedule ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že se nikdo neurazí :whistling:

 

Český hokejový tým, znající sílu slovenského týmu, se rozhodl, že jim v zápase postačí jen Jarda Jágr. Ostatní šli tedy na pivo. V 15. minutě dostali zprávu, že vedou 1:0. Potom dlouho nechodily žádné zprávy. Až v 58. minutě přišla - Slováci vyrovnali na 1:1. Češi se tedy sebrali a běží na stadion, kde už probíhají velké oslavy a hlášení místního komentátora - Slováci v 2. minutě prodloužení dali druhý, rozhodující gól a vyhráli 2:1. Češi vtrhli do kabiny, vidí tam sedět nešťastného Jardu Jágra a ten jim smutně říká: "Chlapi, sorry, ale v 25. minutě mě vyloučili do konce utkání..."

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"V médiích se objevila řada spekulací o tom, jak to je s přijetím úplatku 7 milionů korun. Celá věc na mě dělá dojem dobře připravené a provedené společenské popravy politika. Na návštěvě jsem dostal zabalenou krabici s vínem. Následně mě překvapilo policejní komando a k mému úžasu místo lahví vína byly v boxu peníze. Vím, že tato bizardní historka zni neuvěřitelně, ale život někdy neuvěřitelný skutečně je. Nestojím o žádné pozice a posty, proto chci rezignovat. Jde mi v teto chvíli pouze o odhaleni pravdy, jak to bylo a kdo za tím stojí," uvedl k dnešním událostem David Rath.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/prehledne-kauza-rath-v-otazkach-a-odpovedich-fmk-/domaci.aspx?c=A120515_162326_domaci_hv

 

:angel: :baaasmiley: :cigar: :sad01_anim: :speak_cool: :thumbsup_anim: To snad není možný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...