Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

 

Jdou dva staří známí kanibalové proti sobe a jeden nese v podpaží urnu. Jeho kolega se zamilovaně zahledí na urnu a po chvilce konverzace z něj nakonec vypadne otázka: Víš, strašně rád bych se tě zeptal...

No tak se ptej

Prosímtě řekni mi, kde si sehnal instant???

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baví se 3 kamarádky.první se chlubí: představte si,manžel mi k narozeninám zaplatil týden na horách a když jsem se vrátila,měla jsem doma novou kuchyň z finský břízy.druhá řiká: to mě k výročí svatby zaplatil dovolenou u moře a když jsem přijela,měla jsem nový obývák z kanadské borovice.a poslední si povzdychne:tak to mě poslal na víkend k rodičům a když jsem se vrátila našla jsem doma kurvu z Český Lípy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to cislo volal, pan to nebere:-)))) Asi ma vitr, ze volaji policajti:-))))

 

Podle data to už bude asi starší inzerát, takže je možné, že už dojezdil....ale zase byla amnestie...ještě bych to zkusil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jde tatínek se synem kolem drogerie, kde jsou za výlohou vystavené kondomy.

Syn se ptá otce: "Co to je?"

A on odpoví: "To je na bezpečný sex."

Na to synek: "Aha, to nás ve škole učili a proč jsou v balíčku 3?"

Táta: "No, to je pro středoškoláky - jeden na pátek, jeden na sobotu a jeden na neděli."

Syn: "A proč tady ten balíček má 6?"

Táta: "To je pro vysokoškoláky - 2 na pátek, 2 na sobotu, 2 na neděli."

Syn: "A táto, tady jich je 12?"

Táta: "No," vzdychne, "to je pro nás ženaté muže - 1 na leden, jeden na únor, jeden na březen..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...