Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Pamatuju ještě z Izera (volně):

"Ve všech okresech stoupla za poslední rok brutalita trestných činů. V okrese Bruntál navíc ještě stoupla jejich bruntalita."

 

O tý doby neříkám brutální, ale bruntální.

 

:-)

 

S Bruntálskom je tu spojená nejaká "prupovídka", v ČR? Pouč neznalého...slováka :-)

 

A pridám ešte čosi (snáď sa neurazí nejaký, tu skrývajúci sa...hipster  :clap:

 

http://www.buzzfeed.com/lukelewis/types-of-hipster-you-encounter-in-london

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkají se dva kamarádi a jeden povídá: ?Tak si představ, byl jsem o víkendu na svatbě za svědka. No a na oslavě jsem si šel zatancovat s nevěstou. V tom ti přiběhne ženich a nakopne ji vší silou mezi nohy.?
Ten druhý nechápavě: ?Nekecej, a co se jí stalo??
První povídá: ?No jí nic, ale mně zlomil dva prsty!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby alespon sejmul protijedouci Bugatti ve 250km/h..... ale Viperem naborit pangejt v Hradci,to je ostuda:-))))) Zajimalo by me, zda ma Kalousek pravdu, ze PCR neumi stanovit vysi skody. Tech 400000kc mi na ohorelyho zborenyho Vipera prijdou sakra malo, tak na novy kola. A na sloup osvetleni mi to prijde zase hodne:-)

 

http://www.novinky.cz/krimi/300177-ridic-v-hradci-nezvladl-svuj-sportovni-viper-auto-promenil-ve-vrak.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Bruntálskom je tu spojená nejaká "prupovídka", v ČR? Pouč neznalého...slováka :-)

 

A pridám ešte čosi (snáď sa neurazí nejaký, tu skrývajúci sa...hipster  :clap:

 

http://www.buzzfeed.com/lukelewis/types-of-hipster-you-encounter-in-london

 

F.

 

Přijde ženská na gynekologii na vyšetření. Doktor ji prohlíží a furt říká:

"Hm, hm, to je Bruntál, to je Bruntál. Ale raději se ještě poradím s kolegou..." Dojde pro kolegu, ten se koukne, a říká, že je to jasnej Bruntál, ale že v tak složitém případě se musí poradit s primářem. Dojdou pro něj, ten přijde, jen tak letmo koukne a řekne: "Tak pánové, takovej jasnej Bruntál a vy to nepoznáte? Máte po premiích." Ženská je z toho celá na větvi a tak se ptá: "Prosím vás a co je to ten Bruntál?" A primář jí řekne: "No paní, víte, okolí hezký, ale díra hrozná."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde ženská na gynekologii na vyšetření. Doktor ji prohlíží a furt říká:

"Hm, hm, to je Bruntál, to je Bruntál. Ale raději se ještě poradím s kolegou..." Dojde pro kolegu, ten se koukne, a říká, že je to jasnej Bruntál, ale že v tak složitém případě se musí poradit s primářem. Dojdou pro něj, ten přijde, jen tak letmo koukne a řekne: "Tak pánové, takovej jasnej Bruntál a vy to nepoznáte? Máte po premiích." Ženská je z toho celá na větvi a tak se ptá: "Prosím vás a co je to ten Bruntál?" A primář jí řekne: "No paní, víte, okolí hezký, ale díra hrozná."

:clap: si zabííil, fakt perfektné  :clap: You've made my day, vďaka!  :notworthy:

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý lord přijde večer domů, sluha mu pomáhá z kabátu a polohlasem říká: "Tak co, ty starý krokodýle, zase jsi byl v baru nasávat a koukat po hezkejch holkách, co?" Lord odpoví: "Nikoliv, Jamesi. Dneska jsem si byl koupit naslouchátko."


Muž se chce milovat se ženou, ale nechce se mu postavit.
Žena mu říká:
"Nic si z toho nedělej, dáme mu na boky tužky, Oblepíme leukoplastí a bude to."
Po milovaní rozmlouvá pravý pysk s levým:
"Ty, už jsme zažily kdeco, malého, velkého, bílého, černého, tlustého i dlouhého, ale na nosítkách nám ho ještě nikdy nedonesli!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepíček nechce jíst. Matka ho přemlouvá:

?Miláčku, budeme si hrát na tramvaj. Ty budeš tramvaj a lžička s polévkou nastupující lidé.?

Pepíček polyká lžičku za lžičkou. Když už je talíř skoro prázdný, volá:

?Konečná, všichni vystupovat!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...