Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

tak to je jasnej justiční omyl :-)

 

 

 

Pro ty, kdo neznají Petra Šeďu a jeho problém...vím, není to hezké smát se cizímu neštěstí, ale když mám den blbec, tohle (trochu) zabírá :)

 

"...ty p i č o ty semnou nepojedeš..." to je dobrý, to jsem neznal. nemáš toho víc?

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kupec

Po púšti idú blondínka, brunetka a rusovláska. Zrazu sa za nimi objaví lev a začne ich naháňať. Tak bežia, bežia, ale lev ich už dobieha. Brunetka naberie do dlane piesok a hodí ho levovi do oči. Lev len zareve. Bežia ďalej, ale lev ich opäť dobieha. Tentokrát mu hodí piesok do oči rusovláska. Lev zareve. Bežia ďalej a zrazu pred sebou vidia palmu. Rusovláska a brunetka sa na ňu vyšplhajú, len blondínka zostane stáť dole. Tie dve na ňu kričia:
- Neblázni, vylez hore!
Blondínka im odpovedá:
- A čo, ja som hádzala piesok?


 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kupec

Z policajných archívov.

Po prevoze do nemocnice lekár konštatoval smrť pacienta, ale to sme tušili, už keď sme ho našli na troch miestach v lese.

Páchateľ odcudzil zo zásuvky vedúceho nezistené množstvo päťkorunových mincí v celkovej hodnote 300 Sk.

Najskôr som si myslel, že len žartuje a že po mne strieľa slepými nábojmi. Keď ma odvážali do nemocnice, tak sem si to už nemyslel.

Niekoľkrát som ho vyzval, aby zastal, ale on padal z okna ďalej.

Po niekoľkých ďalších metroch zabočil sledovaný vpravo, čo sme nepredpokladali a pokračovali sme ďalej rovno.

V tom parku som bol len ja a páchateľ. No a ešte asi päťdesiat iných ľudí, ktorých som nepoznal.

Vystrelil som naňho zo služobnej zbrane až potom, čo som strieľal do vzduchu, ale to bolo tri dni pred tým, a to zadržaný asi nepočul.

Služobný pes sledoval stopu niekoľko metrov a potom zaspal.

Zadržaný sa pri zatýkaní bránil, ako keby vedel, že ho chceme zatknúť.

Nasadil som mu putá, a skôr ako som sa spamätal, ušiel mi i s policajným psom.

Služobný pes síce zadržal páchateľa, ale putá som mu musel nasadiť ja.

Zadržaný pri zatýkaní hrýzol, preto to asi služobný pes nevydržal s nervami a uhryzol ho tiež.

J.K. sa pri zatýkaní bránil tak intenzívne, že sme sa po chvíli už bránili my.

Hrubo ma urážal, tak som ho mierne upokojil obuškom

Narazil som do telefonického stĺpu, pretože som chcel zabiť muchu. Ten kamión zacúval cez predné sklo do manželkinej tváre.

Keď som prišiel domov, vošiel som omylom do iného dvora a nabúral do stromu, pretože ho doma na tomto mieste nemám.

Pred jazdou som niečo vypil. To ale nebolo nič proti smädu, ktorý som mal. Nehodu teda zavinila manželka, ktorá presolila obed.

Ten dedo, ktorého som zrazil, by sa na druhú stranu cesty aj tak nedostal.

Myslel som si, že mám stiahnuté okienko. Zistil som ale, že je zavreté, keď som vystrčil ruku von.

S odcudzeným autom som šiel dosť rýchlo, nemôžem ale povedať koľko, pretože sa mi všetko pre opilosť rozmazávalo. V aute som ale už nepil.

Chodec do mňa narazil a potom mi skočil pod auto.

Ten chodec váhal, ktorým smerom sa má vydať, a tak som ho prešiel

Keď sa mi stala nehoda, viedol som vozidlo už štyridsať rokov a zaspal som za volantom

Kde sa vzalo, tu sa vzalo, prišlo neviditeľné auto, narazilo do môjho vozu a zase zmizlo.

Povedal som polícii, že nie som zranený, ale keď som si zložil klobúk, zistil som, že mám fraktúru lebky.

V tvári toho starého pána, ktorý sa odrazil od kapoty môjho auta, som si všimol nečakane smutný výraz.

Nepriamou príčinou tejto nehody bol chlapík v malom aute s veľkou hubou.

Pred jazdou som požil alkohol v množstve šiestich veľkých alkoholov, ale podotýkam, že zákrutu som prehliadol len preto, že fúkal dosť silný vietor.

Telefonický stĺp sa rýchlo približoval. Snažil som sa mu uhnúť z cesty, ale naraz mi narazil do predku auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kupec

Včera večer pri rozhovore s mojou ženou prišla reč na eutanáziu. K tejto citlivej téme o voľbe medzi životom a smrťou som poznamenal: "Nechcem, aby si ma nechali v takom stave, kde by som bol závislý na prístrojoch a živený tekutou stravou z nejakej flaše. Keby si ma niekedy takto videla, vypni tie mašiny, čo ma držia nažive." Ona vstala, vypla telku, počítač aj chladničku a vyliala mi pivo do záchoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

České televizi se povedl celkem slušný fail...mužstvo tam od nás si v Bludišti dalo docela solidní název...mrkněte http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097253859-%20bludiste/413234100011011/video/ . Stačí pustit od momentu 2:46, kdy se modré mužstvo představuje...

 

pro ty co neví, tak tady pointa

 

edit...odkaz :)

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...