Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

prjde mi to uplne stejne trapny jako porovanni iPhone 2 a cihla... apple nemuze za to, ze ta motorala je holt s*acka a je stale levnejsi ji davat zadarmo nez ji ekologicky likvidovat :)

 

z ty motoroly se da volat, fotit, naka navigace, hudba a tak... kdezto ta redukce je fakt jen kus plastu s tistakem v hodnote par dolaru... to fakt pridanou hodnotu zadnou nema... ale kdyz mas pocit ze to fakt za tri tisice stoji.... treba novy Samsung S6 za 25 tisic, povazuju taky za ulet... 

 

a nedavej prosim paralelu s hodinkama... 

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je Tweet roku :lol2:

 

Každopádně Clarkson asi přestřelil, trochu jsem nepochopil to, že má dostat nemalé odstupné, ale záleží asi na smlouvě, třeba tam má klauzuli o fackování producentů :D 

(stalo se v jedné nejmenované firmě v Praze, rok cca 2009  "training manager" v rámci meetingu chytl amok, dvakrát praštil klávesnicí od počítače do hlavy a obličeje viceprezidenta společnosti, byl na hodinu a za asistence ochranky vyhozen a za rok a půl vyhrál soudní spor a dostal cca 2mio Kč, myslel jsem, že je to možné jen v ČR...) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta slečna mne tam před 3 lety také provázela, a panák byl fakt až na konci....a jenom jeden... :)

 

ooo, diskuze nezklamala :D:

attachicon.giftg.JPG

Udivuje mne, že je ten trumbera z D. Břežan, to je jen kousek za cedulí Praha... :eek:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...