Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Mladá žena leží na ARU v komatu a sestřičky ji umývají. Když jí přejedou houbou mezi nohama, přístroje ukážou mírné zlepšení životních funkcí. Podiví se a zkusí to znovu. Přístroje začnou znova ukazovat zlepšení. Potom jedna sestřička povídá té druhé: "Poslouchej, proč ji máme tady vzrušovat?! Vždyť má v čekárně manžela. Ten je povinný jí v takové situaci pomoct." Přijdou do čekárny a říkají mu: "Máme pro Vás dobrou zprávu. Přišli jsme na to, že by Vaši ženu mohl probrat z komatu orální sex. Jste ochoten to pro ni udělat?" Nešťastný muž souhlasí a zamkne se v pokoji své ženy. Po deseti minutách vychází ven, zapíná si kalhoty a smutně povídá: "Asi se udusila" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři manželské páry mají zájem vstoupit do ortodoxní sekty, kde podminkou pro iniciaci je čtrnáctidenní sexuální abstinence.
Přijdou na přijímací pohovor a vrchní starší se jich ptá, jestli dodrželi tuto podmínku.
První manžel odpovídá: - Jistě, bez problému, naše víra je silnější než pudy.
Druhý manžel odpovídá: - No, druhý týden jsem si musel jít lehnout na gauč v obýváku, ale vydrželi jsme.
Třetí manžel v rozpacích říká: - Ze začátku to šlo, ale potom manželka sahala na polici pro plechovku s fazolemi, ta jí spadla a jak se pro ní ohnula, tak jsem se neovládnul...
- No ale to k nám nemůžete.
- Já vím. Ostatně, do Delvity od té doby taky ne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři manželské páry mají zájem vstoupit do ortodoxní sekty, kde podminkou pro iniciaci je čtrnáctidenní sexuální abstinence.

Přijdou na přijímací pohovor a vrchní starší se jich ptá, jestli dodrželi tuto podmínku.

První manžel odpovídá: - Jistě, bez problému, naše víra je silnější než pudy.

Druhý manžel odpovídá: - No, druhý týden jsem si musel jít lehnout na gauč v obýváku, ale vydrželi jsme.

Třetí manžel v rozpacích říká: - Ze začátku to šlo, ale potom manželka sahala na polici pro plechovku s fazolemi, ta jí spadla a jak se pro ní ohnula, tak jsem se neovládnul...

- No ale to k nám nemůžete.

- Já vím. Ostatně, do Delvity od té doby taky ne ...

:D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkají se dva kamarádi:
- Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl.
- Výborně, člověče, pořídil jsem si slona.
- Slona? Co s ním?
- To je ti báječná věc. O krmení se nemusím starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfový hřiště, umeje mi auto, děti si ním hrají. No fakt skvělý.
- To zní dobře. Na kolik přijde takovej slon?
- Tak většinou kolem třiceti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za dvacet.
- Fajn, domluveno
Potkají se po pár týdnech:
- Teda ty jsi mi dal! Trávník zdupanej, stromy olámaný, všude samý hovno, rozsednul mi auto, děti se ho bojej a manželka se chce rozvádět!
- Nehezky mluvíš o sloníkovi, takhle ho neprodáš...

 

 

- Jean, co je to venku za kravál?
- Pochod gayů, sire...
- A proč demonstrují, Jean?
- Za rovnost, respekt a lásku mezi pohlavími, sire.
- A kdo jim v tom brání, Jean?
- Nikdo, sire.
- Tak proč tedy demonstrují, Jean?
- Jsou to buzeranti, sire...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pražský radnici odvolavaj zombici......už není zombice opice z pražský radnice

Včera jsem se o tom bavil s kamarádem politologem.....není jisté, že se situace s novým nástupcem zlepší.

Tak ale budeme doufat.....  :cheers:

 

Potkají se dva kamarádi:

- Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl.

- Výborně, člověče, pořídil jsem si slona.

- Slona? Co s ním?

- To je ti báječná věc. O krmení se nemusím starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfový hřiště, umeje mi auto, děti si ním hrají. No fakt skvělý.

- To zní dobře. Na kolik přijde takovej slon?

- Tak většinou kolem třiceti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za dvacet.

- Fajn, domluveno

Potkají se po pár týdnech:

- Teda ty jsi mi dal! Trávník zdupanej, stromy olámaný, všude samý h...o, rozsednul mi auto, děti se ho bojej a manželka se chce rozvádět!

- Nehezky mluvíš o sloníkovi, takhle ho neprodáš...

 

 

- Jean, co je to venku za kravál?

- Pochod gayů, sire...

- A proč demonstrují, Jean?

- Za rovnost, respekt a lásku mezi pohlavími, sire.

- A kdo jim v tom brání, Jean?

- Nikdo, sire.

- Tak proč tedy demonstrují, Jean?

- Jsou to buzeranti, sire...

Oboje tu bylo poměrně nedávno...ale to neva, stejně jsem se zasmál... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPOZORNĚNÍ Tyto experimentální funkce se mohou kdykoli změnit, zhroutit nebo zmizet. Nemůžeme vůbec zaručit, co se po zapnutí těchto experimentů stane. Prohlížeč může například samovolně vybouchnout. Ale bez legrace: Prohlížeč může smazat veškeré vaše údaje nebo neočekávanými způsoby narušit vaše zabezpečení či soukromí. Experimenty, které zapnete, budou k dispozici všem uživatelům prohlížeče. Buďte prosím obezřetní. Zajímají vás nové funkce Chromu? Vyzkoušejte kanál beta na adrese chrome.com/beta.

 

Já ten google chrom miluju :) super ty jejich texty, už jsem byl nasraný, že jsem něco nemohl asi 20 minut najít, ale rýpání v nastavení v popisem je opravdu zábavné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...