Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

to je na adresu magorů, kteří celou událost zpochybňují jako vykonstruovanou

Včera podvečer som mal to šťastie a po ceste do parndorfu prevážali danu dodávku v protismere... Do dnes viem presne popísať ten smrad.. Človečina na to nikdy nezabudnem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Hlavne byt dostatecne politicky korektni,ze?

sorry, ale ja vam nechcem kazit humor, ale o tomto nieco viem - kamarat ako vysetrovatel tam bol a ked mi to popisoval, tak este aj v noci sa mi o tom snivalo.

pohoda, nic som nepovedal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ggrande, to není otázka politické korektnosti, ale obyčejné lidskosti.

Dělat si p...l z vraždy 70 lidí provedené bestiálním způsobem, to je - nedokážu najít slovo - no k zblití.

 

opakuji: vtip si dělá srandu z magorů, co zpochybňujou, že k těm úmrtím došlo - ne z obětí!

 

kdyžtak to smažte teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

opakuji: vtip si dělá srandu z magorů, co zpochybňujou, že k těm úmrtím došlo - ne z obětí!

 

kdyžtak to smažte teda

nic proti tebe, len som z toho mal fakt blby pocit!

ved ono to mozno aj chce nieco povedat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me humor se nema ohlizet na korektnost. ( tady navic jak pise vander) co me sere je skupina debilu, co rika jak jim to preje a ze jich bylo jeste malo. Tenhle business s lidskym nestestim je strasna vec. Jinak na miste to muselo byt hrozne, to verim. Ja cetl dopisy, ktere mi dal dedecek od svych pribuznych z koncentracniho tabora od svych pribuznych a tak trzko mi nebylo nikdy predtim. Od te doby nesnasim kdyz nekdo nekoho osocuje ohledne barvy kuze, vyznani nebo cehokoliv tomu podobneho. Samozrejme ta dnesni situace neni idealni, a urcita cast arabske kultury me sere, hlavne pristupem k zenam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

jasne, ved denne citame o nehodach a nestastiach - ale ked nieco zazijes a len sa obtries okolo toho, tak je to uz upne iny pohlad na to...

a toto teda musel byt masaker, ako s nechtami doskrabali cele auto, ked sa tam dusili.... brh....

 

teraz ma srdi, ze som sa chlapcovi tak blbo ozval.... ale nic osobne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

zabudnime na zle veci:

 

deti na pieskovisku

nadrzany Janko da ruku pod suknu Marienke a prekvapene zakrici:  Marienka, ved ty si chlapec!?!

a ona:   ale nie, nie - ja prave kakam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...