Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Jako člověk co žil celý život v Karviné můžu řict, že "ponašimu" tu mluví 85% lidí nad 50 let :D

Já měl dlouhou dobu přítelkyni z Havířova ( původně z těšína) a kolem nich tam tak mluvili všichni, dokonce chodili na polski gympl v těšině. Po 4 letech v Praze rozumím po našimu jednodušeji ne té ostravštině a to jsem ostravák kurde... zase to má výhodu, že rozumím bez problému polsky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl dlouhou dobu přítelkyni z Havířova ( původně z těšína) a kolem nich tam tak mluvili všichni, dokonce chodili na polski gympl v těšině. Po 4 letech v Praze rozumím po našimu jednodušeji ne té ostravštině a to jsem ostravák kurde... zase to má výhodu, že rozumím bez problému polsky. 

jó jó, tady na Karvinsku jsme odkojení polskou televizí :) moje drahá polovička je z Havířova :)

Sranda na tom je, že ponašimu poláci moc nerozumí i když ty jim ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem u tech polaku, tak mi to pripomelo jeden starsi, nedavno obnoveny (mozna i tady, moc sem to neprobiral, tak pardon za double)

 

- kurwa, pies mi zdechl!

- tak, zwyczajne?

- nie, kurwa, z efektami specjalnymi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Kdyz jsem u tech polaku, tak mi to pripomelo jeden starsi, nedavno obnoveny (mozna i tady, moc sem to neprobiral, tak pardon za double)

 

- kurwa, pies mi zdechl!

- tak, zwyczajne?

- nie, kurwa, z efektami specjalnymi!

ano, nedavno sme to tu uz mali, ale je to tak super, ze pohoda repete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvam, tak zkusim jeste jeden, snad to nebude zase double...

 

Chlapci se na plese libi jedna hezka divka, ale protoze je nesmely, tak poradne nevi, jak ji oslovit a tak za ni porad nenapadne chodi, az najednou divka vejde na WC. Tak chlapec pred WC na ni ceka a pritom si pripravuje uvodni konverzaci.

- "Co jí řeknu až vyjde ze dveří? Jak se jmenuješ? ...Neee, to je hloupé...".

- "Kde pracuješ? ...neee, to je ještě větší blbost"...

A najednou se otevřou dveře a dívka stojí chlapci tvaří v tvář, tak na ni koukne a vyhrkne: "Sralas?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

humor?

alebo?

 

 

Policista chybí v evidenci studentů, přesto má diplom

Neprochází evidencí studentů a jeho bakalářská práce není k nalezení. Přesto karlovarský policista Zbyšek Kholl získal na soukromé Vysoké škole Karla Engliše v Brně diplom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedysi dávno na RTL, alebo niečom podobnom bola reportáž o Nemcovi, ktorý žije s thajským ladyboyom. Komplet preoperovaným. V stručnosti:

- stretol "ju" a zamiloval sa

- zistil, že veci sú inak

- psychicky sa cez to za nejakú dobu preniesol

Uzavrel to asi takto: "Nemohol som lepšie urobiť. V posteli mám vášnivú ženu a na futbal a pivo perfektného kamaráta" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedysi dávno na RTL, alebo niečom podobnom bola reportáž o Nemcovi, ktorý žije s thajským ladyboyom. Komplet preoperovaným. V stručnosti:

- stretol "ju" a zamiloval sa

- zistil, že veci sú inak

- psychicky sa cez to za nejakú dobu preniesol

Uzavrel to asi takto: "Nemohol som lepšie urobiť. V posteli mám vášnivú ženu a na futbal a pivo perfektného kamaráta" :)

Přes tohle bych se asi nedokázal přenést...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Přes tohle bych se asi nedokázal přenést...

to máš pravdu!

musim suhlasit, to uz je fakt strasne a az choré!!!

Mne by ten Nemec tiez vadil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...