Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Děkuju. Teda já dospívající/dospělou dceru v pohlavně zralém věku, kolem který se motaj borci taky nemám, ale dovedu si představit, jak se foggy asi cítí :) aspoň podle těch rozevřených nozder :D a myslím, že mě ti borci co se budou motat kolem mý holčičky budou taky v tomhle ohledu jednoho dne sr*t... ale asi to vtipný moc není no...

tak teď už to chápu. já sem si myslel že ten strejda v pozadí je ten šťastnej  :lol2:    právo první noci

 

Moje princezna je teprve ve skolce, ale uz ted me ti kluci u ni ve skupine tak nejak znervoznujou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dceru ve třetí třídě a začíná to být zajímavý. Proto jí vždycky říkám: až budeš s klukem někde u keříčku a budeš mít pocit, že vás sledujou dvě oči hodně blízko u sebe, tak to je hlaveň mojí kulovnice.

To u nás nepomohlo...a to jsem mu ji i nechal potěžkat (kulovnici) :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuji na sousedy kdysi na vesnici. Jeden měl 6 kluků, druhý 6 holek. Ani jeden z nich je neuhlídal :)

Je z nich 5 manželských párů. Šestý kluk je kněz a šestá holka hnusná stará panna :D

 

A těch pět a pět v tom měli jasno, nebo nejdřív zkoušeli různé kombinace?

 

Me treba rodice pritelkyn meli vzdy radi a vztahy jsme meli super.

 

Já mám tu tchyni, co jsou o ní vtipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A těch pět a pět v tom měli jasno, nebo nejdřív zkoušeli různé kombinace?

Zbytek příběhu už nepatří do sekce Humor. Obě rodiny byly silně nábožensky založeny. Ty páry se vytvářely +- ve 14 letech a vydržely dodnes. Některé už víc jak 30 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...