Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Dneska jsem parkoval v kopci v Košířích. Na ledu jsem se potřeboval zapasovat mezi dvě auta a pěkně jsem se orosil, aby nebyla nějaká ťukačka. Chirurgická práce s plynem, ručkou a spojkou.

Když pak vidím tohle, mám velký strach se venku pohybovat. Ale docela jsem se u toho videa zasmál :D

 

http://video.idnes.cz/?c=A160122_104711_olomouc-zpravy_stk&idVideo=V160122_113410_olomouc_jda

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty šampóny mi připomněly celou řadu srandiček co se tak různě prováděly, například hypermangan ve sprchové hlavici nebo když se různým pouštěním teplé a studené vody v umyvadle "dálkově ovládá" teplota vody ve sprše připojené na stejném potrubí.

Jo a ještě takový omyl na vojně. Pamětníci si možná vzpomenou na "polštářkové šampony", kdysi prodávané jednorázové balení šamponu v malých plastových zatavených balíčkách. Nemělo to žádné otevírání, muselo se to propíchnout, drsňáci to prokusovali. No a na vojně se v podobných obalech fasoval vodovzdorný olej na ošetření bot. Což někeří nováčci netušili a vzali si to do sprchy.

Šampón - olej jsme fasovali při nástupu. Mazáci nám řekli, že je to šampon. Spousta kolegů se nechala nachytat :). Zajímavé je, že od té doby jsem celý rok už šampon ani olej neviděl. Kdo ví, kde to končilo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tohle není nahraný, tak je to hodně hustý :-)

podle mně nahraný, tohle si nemůže nikdo dovolit, ani když mu přecvakne v hlavě setrvák ... a prej základy sebeovládání :)

 

Ne všichni jsme to viděli i když je to ,,Staré to je jak metuzalém".

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...