Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

vydržel jsem až do fáze: "pocit finanční hojnosti Tě naplňuje příjemným vzrušením" ... a pak šel celkem nevzrušeně na kafe abych u zbytku těch mouder neusnul ...

Hlavně se to musí líbit jeho bývalému zaměstnavateli, kterého Roman okradl o cca. čtyřista tisíc na tržbách, které jaksi zapomněl odevzdávat :-)) Cha cha, já se picnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to! Jsem u toho čuměl na moje olezlý prim sport II a najednou se při "díváš se na svoje luxusní šperky" změnily na zlaté rolexky! :-)

 

Potkal mě po letech kamarád a zakecali jsme se. Prvním čím mě trochu překvapil, že prý vidí že se mi daří, pěkné oblečení, luxusní hodinky, já na ruce Suunta :D, no ale že také vidí a cítí ze mě obrovský stres, mluvil potichu a docela tajemně. Doporučil mi jeho obchod s reklaxačními Audioposlechy, které sám namlouvá a je na ně patřičně hrdý. Ajajaj, ten mi dal, teď jsem si právě poslechl úryvek z Finanční hojnosti :lol2: Byl to magor už ve škole, ale že mu až takhle jebne bych nečekal....

 

http://www.novarelaxace.cz/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to! Jsem u toho čuměl na moje olezlý prim sport II a najednou se při "díváš se na svoje luxusní šperky" změnily na zlaté rolexky! :-)

 

Trošku jsem nad tím přemýšlel a musí to být příjemné a vůbec nejlepší, když skončí cédéčko, otevřeš oči a stojíš opět v tom svém holobytě bez koruny a na stěně pouze to zrcadlo :lol2: Parádní probuzení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zato máš slunce v duši neasi  :lol2:

Hudba dobrá, zní to jako protékající hajzl, čekal jsem kdy přijdou kytary a bicí a nic.... no ale je pravda, že jsem to neposlouchal do konce.

Třeba to borec pouštěl minulému šéfovi, když po něm chtěl ty čtyři kila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal mě po letech kamarád a zakecali jsme se. Prvním čím mě trochu překvapil, že prý vidí že se mi daří, pěkné oblečení, luxusní hodinky, já na ruce Suunta :D, no ale že také vidí a cítí ze mě obrovský stres, mluvil potichu a docela tajemně. Doporučil mi jeho obchod s reklaxačními Audioposlechy, které sám namlouvá a je na ně patřičně hrdý. Ajajaj, ten mi dal, teď jsem si právě poslechl úryvek z Finanční hojnosti :lol2: Byl to magor už ve škole, ale že mu až takhle jebne bych nečekal....

 

Že prej:"Pečlivě jsem studoval a následně praktikoval různé techniky, pomocí kterých jsem chtěl zdokonalit sám sebe a umět ovládat druhé, aniž by si toho byli vědomi. "

 

 

To je normální rytíř Jedi :D 

 

 

 

 

post-17600-0-45659100-1466674888_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som párkrát na letisku rozmýšľal, že sa šoférovi nahlásim podľa mena, ktoré drží v ruke a nechám sa odviezť na hotel. Na toto by som sa chytil :)

 

Neviem prečo mi to pripomenulo Emaila a Disney.

 

attachicon.gifemail.jpg attachicon.gifdisney_landia.jpg

Alebo si Batman Superman a na ten hotel si proste zaletis..

post-4112-0-50538600-1466707641_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...